• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    TBC
    TBC --- ---
    Je ze strany spravcu tedy posefovana konfigurace kolik hracu zustava? 7, nezavisle na pozicich?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    je parada, ze v hlavni lize jsou den pred koncem sezony tri tymy s realnou sanci na titul
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: jo, to bych bral
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: no vidíš dneska si měl průměr 10,8 na hráče....to ti asi bude stačit
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: jj, oproti lonsku velkej okrok, na druhou stranu pred dvema lety se rozhodlo az posledni den (kez by se historie opakovala ;))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: každopádně je to nejnapínavější ročník, vždycky bylo tak tři týdny dopředu jasný jak to dopadne...
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    SHEEPSCALP: I kdyby o pet pozic, tak bude muj tym muset predvist tak trikrat lepsi vykon nez vcera...
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    DZAFRO: ještě můžeš na všech pozicích overcappnout o 2 zápasy
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: jak jsem psal... muj tym vi, kdy zabrat :) myslim, ze po dnesku mezes bejt v klidu. Podprumer? ztracim 88 bodu a mam 17 startu k dobru, tj. potreboval bych 5,2 bodu z kazdyho z nich... Vypadek gudase, carlssona a zuccarella mi taky uplne nepomuze...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: no po dnešku je to zase malinko zajímavější obrana se trochu probrala a nahrála víc bodů než celej tvůj tým...takže ještě žiju i když to furt je dost podprůměr co ještě musíš hrát
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: to sice jo, ale cely to stoji a pada v zavislosti na tom, jestli se tenhle vysoce vychylenej a neprilis udzitelnej prumer podari udrzet jeste dalsi tejden... coz v situaci, kdy mnohym tymum uz o nic nejde, je dost otazka (viz prispevky seguina, carlssona)
    ja uz jsem radsi opatrnej, cca pred dvema mesici jsem byl v situaci mnohem nadejnejsi a presto s ni moji hraci dokazali nalozit takovym zpusobem, ze tvuj naskok jeste vic narostl a ja souboj o prvni misto odsunul do kategorie vlhkych snu...:)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Já si du zkušeně pro poslední místo, a do dvou let to začnu válcovat a ste všichni bez šance
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: ztrácíš 88 bodů a máš 23 zápasů k dobru....to je 3,8 bodu ti stačí v průměru. za posledních 30 dní máš průměr 4.3
    takže to dáš s rezervou
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: no werenski s burnsem provar, ale buff ma za posledni mesic 5,1 bodu/zapas, lindholm explodoval, tri golmani maj nad 6, to neni zas tak hrozny... Ja uz to odpiskal na zacatku minulyho tejdne a zacal se bat spis o druhy misto, ale zadarilo se o vikendu, hlavne kluci z philly podrzeli, a hned je to veselejsi... Furt mas ale imho vetsi sanci ty
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: jasně
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PAN_SPRCHA: Dvanáct brankářů je málo, myslíš?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: tak snad se příští sezónu chytne... i když za bobra bych o tom uvažoval.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PAN_SPRCHA: Měl bys ho vytrejdovat. Mrk, mrk.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: já to i napočítal vcelku dobře, ale prostě najednou začali ti co zbyli hrát kulový.
    Burns má za březen 1+5 -9
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Já jak to hraju v aplikaci tak jsem dost přepálil distirbuci zápasů (není to tam nikde vidět) a teď, když mi všichni bodojí, tak už se mi nezapočítávají. Smutník.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam