• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    TBC
    TBC --- ---
    freela mne ucinil asistentem v H2H z kapacitnich duvodu, takze trochu otazek:
    co se tyce letostni H2H bude stejna ucast jako loni? nebo nekdo nehraje a ma za sebe nahradu? draft bude ve 23 hodin, a poradi je nastavene podle poradi v minule sezone a kazdy kolo stejne...

    Lonske poradi:
    *1. severni vitr 271-180-77 .586 619 15-7-2 106
    *2. Dusche Bags H2H 240-208-80 .530 560 7-15-2 96
    *3. Blazing Burritos H2H 256-190-82 .563 594 19-3-2 74
    *4. Santebal All-Stars 281-182-65 .594 627 3-19-2 8
    5. Prague Gooners H2H 194-261-73 .437 461 12-9-3 2
    6. HC Bogota Snowball 220-237-71 .484 511 9-12-3 28
    7. Dynamo Kureff B 172-298-58 .381 402 19-3-2 23
    8. Dead Parrots 184-262-82 .426 450 3-19-2 23
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Pořád je na draftu z čeho vybírat; strategii mám, tak snad se mi do toho nepřiserete s ňákejma gestama:)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Ptali jste se tu na keepers, tak tady jsou...

    btw. mozna jsem retard, ale ty vase selekce se nenahraly automaticky, tak jsem je musel ke kazdymu tymu priradit manualne... Takze si to radsi zkontrolujte, jestli tam je vsechno v cajku

    Jinak pripominam, ze start draftu (= 1. pick) bude v nedeli 22:00. Draft room na pripravu bude jako vzdy otevren od 21:45



    od 7. kola pak draft pokracuje v klasickym poradi...

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP: asi až to náš buttman odškrtne
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Dá se někde už ted prohlídnout, kdo zvolil jaký keepers?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: tak to je ta moznost b) - proste tak, jak jsem psal tady: DZAFRO:
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PAN_SPRCHA: Myslím, že ne, Time, protože Dzafro bude vybírat podle průměru fantasy points na zápas a ty měl naštěstí McD v mým týmu nejlepší.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: ještě za c) prostě jim zašrktneš ty s nejvíc bodama když se neozvou...
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    tak si pojdme zahlasovat...

    a) kdo je pro, abych tem dvema nestastnikum dal moznost napsat mi svuj vyber do dnesni pulnoci a pak jim to nastavil, jak chteji, at da palec nahoru
    b) kdo je proti, at da palec dolu

    (ja hlasuju pro a)

    PAN_SPRCHA: nejdriv musim approvnout, coz udelam hned, jak se vyresi otazka vyse

    P.S.: nebojte, nebudu ted optimalizovat svuj vyber podle vasich - ostatne "If the commissioner changes any of the team's keepers, this change will be noted in a transaction to improve league communication and discourage unethical changes by the commissioner."
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: takže McDavid jde do draftu jo?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    je po deadlinu a já čekal, že keepers vypadnou z toho predraft rankingu...ale nic
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DZAFRO: A kurva.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    jj, melo by se to stihnout, kor kdyz draft do klasicky bude letos o sest kol kratsi
    FREELA
    FREELA --- ---
    Vloni nam stacila na h2h draft hodina po normalnim, zejo?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, pripominam deadline na keepers ve stredu v 9:00 naseho casu
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    DZAFRO: jsem si tak prohlizel lonsky tymy a primelo me to trochu upresnit ten klic, kterej jsem nize psal pro pripad, ze by nekdo nestihl do deadlinu nastavit keepers a delal bych to za nej ja:

    Zakladni princip plati dal, jen v ty potencialni mnou vybrany sestici budou maximalne tri golmani (protoze jinak by se tu pak taky mohl objevit tym plnej golmanu...)

    Na obecnym pravidle vyberu keepers (tj. zadny omezeni pozic) to samozrejme nic nemeni.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: klidne bych to zkontroloval, ale bohuzel do toho nevidim :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    tak setlí, doufám, že správně
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    DZAFRO: Psal jsem ti zpravu, ale dam to i sem. Hraju.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DZAFRO: Díky za organizaci. Budu tam.

    Rozhodně bych pro nejbližší draft už počet keepers nezvyšoval.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam