• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    diskuzni klub k nyxackym nhl fantasy ligam

    points only - link
    head2head - link

    hraci a jejich tymy:

    DZAFRO  -  Blazing Burritos
    KILGORE - severni vitr
    PAN_SPRCHA - Dusche Bags
    FREELA - Dead Parrots
    KUBAN - Dynamo Kureff
    YOSSARIAN59 - Crazy Mantises
    TRISTIS - Johnny's Drummers
    BUJAGA - Ali-G Team
    NAKASHI - Santebal All-Stars
    HAVANA - Prague Gooners WMB
    TBC - HC Bogota Snowball
    JAKE_UP - J's Legit Team
    SHEEPSCALP - Indifferent Loiterers
    rozbalit záhlaví
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PAN_SPRCHA: Jo, z něj mám ambivalentní pocity - dost mě sere, kolik ti dělá bodů, ale zároveň mu neskutečně fandím, protože ta forma je neuvěřitelná.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: ale už mi docházej zápasy...brzo odpadnu

    v laufu je hlavně tenhle
    IMG24.EU




    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Vzácná rovnost bodů. Dusche Bags jsou v neskutečným laufu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: ani ne...je tam rozdíl 27 bodů, to by musel jeden vyhrát o 14 a druhý prohrát o 14
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    v h2h posledni volnej flek do playoffs :)
    FREELA
    FREELA --- ---
    DZAFRO: zruseno
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    FREELA: Cus, v h2h je nastavena trade deadline. Plati to nebo se zase jako obvykle zrusi?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    v h2h se hraje na trade deadline?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    ostatni jsou asi na horach... jinak nechapu :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HAVANA: jestli on bujaga není sheepscalpův mulťák.....
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Měla by to pořádně prověřit nezávislá komise. Je tam oprávněný podezření z korupce! Někdo ho prostě prodal za real money!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP: já hlavně nějak nepochopil proč někdo zahodí jednoho z nejlepších obránců
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    JAKE_UP: Pfjů! :)

    Ale čekal jsem větší zájem teda.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Hehe, diky za shrnuti. Ja to hraju pres aplikaci, takze nevidim, kolik kdo ma odehrano navic. Vypada to teda zatim dobre. A to pritom dva, na ktery jsem nejvic sazel, zrovna kdovijak nezarej. I kdyz McD je porad nadprumer.

    SHEEPSCALP: Nechapu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HAVANA: tak za předpokladu že vybereš ty dlouhodobě nejlepší tak jo. (akorát si musí člověk dávat pozor aby neskončil např. s brankářema v mínusu, pak tahle tabulka neplatí, ta platí jenom pokud všichni dojedou do maxu)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    PAN_SPRCHA: Koukám že sázka na to vybrat jednu sestavu a nemenit to kazdej den je dobrá strategie :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: jinak je z tý tabulky vidět, že o vítězi je už fakticky rozhodnuto...370 bodů je příliš vekej náskok aby někdo na zbývajících zápasech tak moc zvýšil průměr.mezi prvním a druhým je větší rozdíl než mezi druhým a desátým
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: to není moc relevantní, když započteš počty odehraných zápasů je Kuban stejně předposlední

    takhle vypadá teď skutečná tabulka(max zápasů*(body/odehrané zápasy))...máš obrovskej náskok

    IMG24.EU

    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    JAKE_UP: Ta pravá přetahovaná bude až zítra;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Kruci to je pretahovana!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---

    když tak koukám na to pořadí hráčů z poslední doby , žádný super top picky to nejsou až na Subbana co šel v prvním kole první dva dokonce byli na volným trhu

    LAST 30 days
    1.McKinnon Drafted in the 15th round, 4th pick (172nd overall) by Santebal All-Stars Oct 28 12:11 PM Dropped by Santebal All-Stars
    2.Johnson Drafted in the 20th round, 7th pick (235th overall) by HC Bogota Snowballs Nov 10 1:55 AM Dropped by HC Bogota Snowballs
    3.Subban Drafted in the 7th round, 6th pick (78th overall) by HC Bogota Snowballs
    4.Marchessault Drafted in the 9th round, 7th pick (103rd overall) by Dead Parrots
    5.Klingberg Drafted in the 8th round, 9th pick (93rd overall) by Santebal All-Stars
    6.Rantanen Drafted in the 23rd round, 10th pick (274th overall) by IndifferentLoiterers

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam