• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    diskuzni klub k nyxackym nhl fantasy ligam

    points only - link
    head2head - link

    hraci a jejich tymy:

    DZAFRO  -  Blazing Burritos
    KILGORE - severni vitr
    PAN_SPRCHA - Dusche Bags
    FREELA - Dead Parrots
    KUBAN - Dynamo Kureff
    YOSSARIAN59 - Crazy Mantises
    TRISTIS - Johnny's Drummers
    BUJAGA - Ali-G Team
    NAKASHI - Santebal All-Stars
    HAVANA - Prague Gooners WMB
    TBC - HC Bogota Snowball
    JAKE_UP - J's Legit Team
    SHEEPSCALP - Indifferent Loiterers
    rozbalit záhlaví
    TBC
    TBC --- ---
    KILGORE: FREELA: souhlas s FreeLou, tenhle rok to nebylo psany, takze no keepers, ale obecne navrhuji, abychom do noveho rocniku vstoupili s tim ze se treba 3 hraci (nezavisle na pozicich) budou moci keeprovat :) kdo je pro at da plus
    FREELA
    FREELA --- ---
    KILGORE: no keeper
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: v h2h je problém že končíš s těma co hráli poslední zápas, což nemusejí bejt ti co zrovna mají zůstat.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    DZAFRO: hotovo

    FREELA: jak to bude letos s keepers v H2H? nejradsi bych si nechal vetsinu hracu :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, pripominam deadline na vyber keepers do klasicky ligy - nejpozdeji tuhle nedeli musite submitovat.
    Pokud nekdo nestihne, plati to co loni - nastavim 6 hracu s nejvyssim fantasy points prumerem z lonska (max. vsak 3 golmany)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, tak uz se opet blizi!!!
    Doufam, ze se sejdeme zase v plnym poctu. Prosim vas vsechny o nejakou formu potvrzeni, ze letos opet hrajete (zprava, palec,...), pripadne info, ze uz nikoliv.

    Co se tyce klasicky ligy, vsichni uz byste meli mit od nedele obnoveny tymy, tak prosim zkontrolujte.
    Keepers deadline na vyber 6 libovolnych hracu ponechanych z posledni sezony jsem stanovil na pondeli 24. 9., takze prosim nejpozdeji v nedeli 23. 9. si vsichni svoje keepers vyberte a submitujte.

    Dalsi nedeli 30. zari je pak nastaven draft, a to klasicky vecer - zatim na 21:30 (cas muzem upravit, ale nedeli bych nechal pro velky uspech z minulych let).
    Pravidla budou stejny jako loni..
    Sezona zacina tusim 3. rijna. Tesim se, snad to letos skonci priznivejc i vysledkove:)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    FREELA: to samé v klasické lize
    FREELA
    FREELA --- ---
    Obnovil jsem HEADTOHEAD...
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    to me celkem zaujalo, ze 5 z 6 z vas, co jsem v brackett challange (snad) poznal podle nicku, poslalo do druhyho kola toronto na ukor bruins. Naopak u ostatnich jasne vevodi boston (7:2). Racionalni vysvetleni me bohuzel v tuhle hodinu nenapada..:)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Panove, dekuji, bylo mi cti. Nebylo to zase tak tezke, stacilo vybrat prvni dva hrace kanadskeho bodovani :-)

    McDavida plne rehabilituji, Draisatla spis tak napul. U toho budu hodne zvazovat, jestli si ho necham.

    Vlasica mam proste rad. S brankari jsem nepoucitelny, no.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    jo a nezapomente na brackett challange!
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    SHEEPSCALP: nezmenil:) a pokud jo, tak se mi to aspon dobre vymstilo:)

    PAN_SPRCHA: tak to te vitam v klubu ctyrbednaku. Pristi rok se snad zase osamostatnim;)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Tak vam opet vsem diky za kvalitni rocnik!

    Pripojuju se k velky gratulaci jake_upovi. To, co letos predvedl v hlavni lize, byl uctyhodnej vykon, kor s prihlednutim k vysledkum k minulym letum. Taky poklona sprchacovi - vzhledem k tem lapaliim na draftu je stribro nakonec taky dost slusnej pocin.

    V h2h uz tradicne diky kilgorovi za perfektni souboj, ve kterym se rozhodlo fakt az v nedeli rano. Priste je rada zase na tobe:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    no letos nejhorší umístění v H2H a čtvrtá bedna v points, no na to že jsem podělal draft z technických důvodů to docela šlo

    IMG24.EU
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Za předpokladu, že Dzafro na tajňačku nezměnil ohodnocení statistik, tak letos to byla hodně kvalitní sezona:)

    Od expanze 2 roky zpátky průměrný týmový výsledky docela povyrostly (4790b v 15/16, 4816 v 16/17 a skokově 5110b v 17/18). Dost možná je tam korelace s průměrným počtem změn v sestavě ( 28, respektive 27 v minulých sezonách, letos průměrně 37 na tým).

    O to větší kudos Jakeovi za fenomenální výkon. Neodehraných 14 brankářů, 3 moves, z čehož jeden byl Vlasic:), a vítězství stylem start-cíl, pecka. I když osobně bych mu odebral 187,5 bodu za to věčný brečení nad výkonama McDavida s Draisatlem:)

    Dobré to bylo.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    DZAFRO: jo, pekne jsme se zase tahali, ale uprimne musim rict, ze letos vyhral ten lepsi
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KILGORE: nase souboje v playoff me bavej, potreti za sebou takhle tesnej vysledek nejasnej do posledni chvile. Dik za to, tesim se zas priste
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Koukám, že jak sem začal, tak i skončim. S takovou neudělám ani to třetí místo:/
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: jste si ho mohli vzít, Santebal ho vyhodil, válel se na waiverech, kde jsem bral jako poslední a nikdo ho neclaimnul přede mnou
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PAN_SPRCHA: Jo, z něj mám ambivalentní pocity - dost mě sere, kolik ti dělá bodů, ale zároveň mu neskutečně fandím, protože ta forma je neuvěřitelná.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: ale už mi docházej zápasy...brzo odpadnu

    v laufu je hlavně tenhle
    IMG24.EU




    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Vzácná rovnost bodů. Dusche Bags jsou v neskutečným laufu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: ani ne...je tam rozdíl 27 bodů, to by musel jeden vyhrát o 14 a druhý prohrát o 14
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam