• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Jinak skoro 100 bodů v posledním kole slušný majstrstyk a stačilo, abys v březnu vzal Sama Bennetta (za posledních 30 dní ppg jako McJesus) a mohlo být všechno jinak :) (nebo taky odehrát všechny svoje pozice hh)

    Letos to bylo takové všelijaké, ale rozhod jsem se, že si tím nenechám vítězství zkazit :) Du si doplnit CV a v říjnu zdar!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    V points lize jsme skoncili? Nepusti me to na dnesni den, pritom se normalne hraje.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    tradice pokracuje :) a diky dzafrovi za finale, ktery bylo zase o nervy

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To je úžasný, když máš PPD dva nejproduktivnější hráče ligy.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    Based on what we know about the NHL schedule today, we have made the decision to not extend the 2020-2021 Yahoo Fantasy Hockey season beyond May 8th. We will be excluding all postponed games during this time period. We have made this decision because adding these games to the end of the season will negatively impact competition for a number of teams during critical weeks late in the season.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    FREELA: mame zrusenou TD v h2h?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Hmm, tak s mojí marodkou neuhájím ani to druhý místo. Florida v laufu, tak jsem pro jistotu přišel o Barkova i Ekblada.
    TBC
    TBC --- ---
    Krycí jména informátorů mne celkem pobavili...


    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    trade deadline v hlavni lize zrusena
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SHEEPSCALP: Kurva!
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    JAKE_UP: Přesně! :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Pískej konec!
    TBC
    TBC --- ---
    Jinak nebylo to vylozene zmineno, ale bylo by dobre si to rici na zacatku sezony. I presto ze se letos nepodarilo z organizacnich duvodu :o) zachovat v H2H NYX lize 3keepers, tak v teto sezone se pocita ze budou 3 keepers zachovany a poradi draftu pak bude od nejhorsiho k nejlepsimu.... pokud jsou pripominky, vyrknete je - jinak se povazuje samozvanym vyborem H2H NYX ligy za schvalene :o)
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: jo myslel jsem to jak píše sprcha, že ukončit to a vyhlásit bez ohledu na zbývající počet tradu bylo dost nešťastný, ikdyz jeho 1.misto je zaslouzeny
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HAVANA: Lool tys byl přede mnou a několikrát si mě nasral ... a on to byl robot
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    lol, to se mi nadraftovala docela dobre automaticky H2H :D



    HAVANA
    HAVANA --- ---
    do pici, ja na to zapomnel
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO:
    loni bych tu sezónu spíš počítal 2x:) jsem ved ode dne jedna(tam dal zibenjad snad 30 bodů za první zápas) až do konce....a kdyby se dohrávalo měl jsem docela náskok a remaining zápasy +- jako ti za mnou....
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    TBC: ted nevim, co myslis... Obecne by se ta lonska sezona ale nemela pocitat, to je jasny. Sprchac by asi stejne vyhral, to jo, ale jinak by poradi bylo o dost jiny, kdyby se dohravalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam