• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    diskuzni klub k nyxackym nhl fantasy ligam

    points only - link
    head2head - link

    hraci a jejich tymy:

    DZAFRO  -  Blazing Burritos
    KILGORE - severni vitr
    PAN_SPRCHA - Dusche Bags
    FREELA - Dead Parrots
    KUBAN - Dynamo Kureff
    YOSSARIAN59 - Crazy Mantises
    TRISTIS - Johnny's Drummers
    BUJAGA - Ali-G Team
    NAKASHI - Santebal All-Stars
    HAVANA - Prague Gooners WMB
    TBC - HC Bogota Snowball
    JAKE_UP - J's Legit Team
    SHEEPSCALP - Indifferent Loiterers
    rozbalit záhlaví
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Points only ligu muzeme klidne rozsirit, jen musime vymyslet, jak to udelat s keepers. V H2H nas musi byt sudy pocet, ale pokud plati lonsky rozhodnuti PAN_SPRCHA, tak muze Sprcha odejit a DEMENCE jit misto nej.

    Tudiz otazka pro DEMENCE: Chtel bys hrat Points ligu nebo H2H ligu, nebo oboji?

    Points: In a Points league, fantasy points are awarded based on how well your players perform in each of several statistical categories. All real-life statistics have associated point values, and each player's points are summed to produce your daily total. The team with the highest total at the end of the year wins its league championship.
    Spis dlouhodoba soutez, 6 hracu (keepers) si pak nechavame do dalsi sezony. Je nas 11.

    H2H: A Head-to-Head Points league lets you square off each week against another manager. Points are awarded based on how well your players perform in each of several stat categories. Each real-life statistic has an associated point value. The team that finishes the week with the most points is credited with a win, while his opponent is charged with a loss. Weekly wins and losses will be added to a cumulative season record. Teams with the best records will compete in playoffs after the regular season.
    Klikacka, kazdy tyden chces urvat co nejvic. Kazdy rok hrajeme od znova, je na tam 5-6
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: Diky, jen se prosim musis znova pripojit, protoze uz jsem te smazal. Poslal jsem ti mail nebo zde link - https://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/60979/invitation?key=d2b1638f8e30f7ee&soc_trk=lnk&ikey=990eb27a8a82ab37
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: jo klidně tam autopilota nechám
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    takze to vypada na konec H2H? nemuze to tam nekdo, z tech co uz hrat nechteji, aspon nechat na autopilota?
    TBC
    TBC --- ---
    to je hokej!
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    musime nekoho jeste prekecat
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    tvl ted mi doslo, ze nemuzem hrat, protoze jsme lichy :D
    ani nas to nepusti do draftu
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    za me klidne ted ve 23:15 (jeste musim nastavit to poradi), ale musi to odsouhlasit jeste KUBAN88 a KILGORE, tak prosim hodte mi sem palec, at vim, jestli muzem dnes ve 23:15. JAKE_UP dneska nemuze.
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: je to v dobrych rukou :o) ad pak novy termin, bud dnes ve 23? nebo zitra vecer ani v patek moc nemohu
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    TBC: to ja je smazu, jen se musi liga opet odemknout, neni probem
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: uz jsi nastaveny, ale vykopnuti tech nehrajicich neni podbarveny, takze prosime ty co v H2H nehraji at ji opusti.. draft byl resetovan a zatim se posouva
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    jak se dozvim, ze jsem commissioner?:)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    hele vy jste nevymazali z h2h ty tri, co konci? To bude celkem na hovno, kdyz akorat autodraftem seberou hrace a pak nebudu hrat...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Ja to asi taky nedam, tak potom nejak potrejdujem
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    HAVANA: Ja myslim, ze ho mam od zacatku ja. Doted si pamatuju, jak jsem vyiral drihej za Kubanem, on sahl po Crosbym a ja po McD.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Hosi ja ten draft nedam. Vybere mi system golmany, nebo pujde vzdy automaticky po nejlepsim dostupnym hraci? Nenechal jsem si totiz ani jednoho brankare
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    nekdo novej do H2H?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    takze sem ho vlastne vychoval pro ten velkej fantasy hokej!
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    DZAFRO: no..proste prvni sezona co mcdavid hral sem ho mel
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    HAVANA: nerad bych se pletl, ale myslim, ze prvni sezona byla v dobe, kdy se mcdavid jeste prohanel v OHL
    TBC
    TBC --- ---
    Draft H2H 6.10. ve 22.15 CET
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ja porad povazuju za krivdu, ze prvni sezonu nebyli keepers, takze sem prisel o McDavida co sem mel v tymu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam