• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIRITMEDITATORExistuje nahrazka masa? Nebo maso je nahrazka jidla(hmota)? Aneb jedl by nekdo maso nijak neupravovany, cerstve uloveny?
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    a diky za info..jsem tu na nyxu jen od roku 2004... ach bože...
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    co prosim? hele, nejsi nahodou opila? muzeme pokracovat v diskuzi zitra, protoze jdu do divadla. Přečti si to ještě jednou, pomalu a zamysli se.... proc jsem to rekl? protoze se odmlcim a nezucastnim se do zitra. cili pokud chceme my dva pokracovat v dialogu, tak az zitra. najdi mi tam jedno slovo ve smyslu "nekomunikujte tady, dokud se nevratim", nebo "zamkneme to". promin, ale tohle uz je utocna stupidita z Tvoji strany...no nic...jdu
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    opět Tě prosím..koukni alespoň na to video. tam je to celkem v jednoduse stravitelne forme, i kdyz to neni uplne kompletni....
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    z meho pohledu jsou velkochovy a jatka koncentracni tabory. promin, ale nedivil bych se nikomu v roce 40, kdo by kritizoval chovani nemcu ;) ale opet..tohle uz je subjektivni. soustred se skutecne spis na objektivni data... methan, spotreba vody, atd...
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    znovu...nic, co pouziva horeni, neni ekologicke.
    nikoliv..opet si to precti poradne...jen rikam, ze bych se jim nedivil. minimalne z etickeho znechuceni chovanim vuci zviratum. prijde mi, ze se ted chytas stebel...navic se snazis to, co jsem rekl generalizovat do nesmyslnych vet. jediny muj cil je udrzitelny rozvoj meho okoli...coz nase aktualni chovani opravdu nepredstavuje...ackoliv jeste nemam deti, premyslim i nad budoucnosti...a to je jedna z veci, ktera dle meho nazoru vetsine lidi chybi, pomineme-li sny o vlastnim bohatstvi....
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    No, za biopalivama byla snaha snížit emise že. A jak to dopadlo.
    Tvůj obdivuhodný boj "za to aby lidi místo řízku jedli v pátek robi" končí tak, že jsi proto aby všichni vegetariáni nadávali masožravcům.
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    hele..to je jako s jakymkoliv jinym byznysem.. realitnikomoru ceske republiky na ochranu malych realitek vlastni majitel nejvetsi realitky v cechach, vetsina ceskych ekoskupin je zalozena CEZem, atd... nebud naivni... monopoly monopoly monopoly :) iluze volby a vyberu, to je vse...
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    stejne jako sejmul jedineho vyrobce nano panelu u nas (Elmarco) ihned pote, co s nima vylezli na trh...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KRAFTY: Nemám televizi :)
    KRAFTY: Jine EKOLOGICKÉ skupiny. Stejně jako soláry, pracoval na tom tým(týmy), kterej hrozil ekologickými následky.
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    biopaliva u nas prosadil CEZ... ale coz, jsme prece jen uz 15 let CEZka republika
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    SHEALA: a me je lito, kam se nazor na ekologii mezi lidmi dostal, kdyz Te posloucham... muzu mit dotaz? koukas casto na televizi?
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    ne...biopaliva jsou prace nejake zcela jine skupiny..zakladem ekologickych energii je to, ze nemaji skodlive odpadni zplodiny.... jestli mi neveris, opet prostuduj zdroje na netu. co se tyce solaru..ano..to jsme chteli, ale ne fotovoltaiku..je prastara, neefektivni, funguje jen pres den, atd.. najdi si na netu slovo nano-rectennae solar panels a pak mi rikej neco proti solarum... na fotovoltaiku jsem alergicky, jen ji vidim....
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KRAFTY: lžeš buď mě, nebo sám sobě, ale biopaliva a soláry jsou práce ekologů. Nebejt ekologů, tak ty solární farmy ani energetická chudoba není. Je mi tě až skoro líto.
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    SHEALA: ja se povazuju za ekologa a tvrdim, ze biopaliva jsou nesmysl, ktery vymyslelo dalsi lobby...nepotrebujeme a jsou reliktem z temne minulosti...
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    SHEALA: navic ekoorganizace nicemu nepomohou... tohle musi jit odspoda..od prumerneho obcana..... jenze prumerny obcan sedi u stupidni superstar a fotbalu...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KRAFTY: ted lžeš. Biopaliva jsou práce ekologů. Solární lobby- další průser.
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    SHEALA: nespojuj biopaliva s ekologama... nikdo, kdo mluvi o ekologii seriozne nepodporuje jakekoliv zdroje, ktere vyuzivaji paleni cehokoliv... biopaliva jsou stejny pruser, jako fotovoltaika... pouzivani prastarych technologii jako argument proti solarum, atd.... stejne jako ty solarni farmy. absolutni nesmysl zabirani obrovskych pozemku, misto vyuziti strech, atd... to nejsou ekologove, to je energeticka lobby... jaky je rozdil v paleni biopaliva a uhli? jen pomery jednotlivych odpadnich slozek. to nema nic spolecneho s ekology
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KRAFTY: v poslední době se množí průsery, který zavinili sami ekologové, viz biopaliva, čili, máte co ste chtěli (ekoorganizace nejsou bezzubé, mají vliv na rozhodování) ale přitom pácháte škody.
    KRAFTY
    KRAFTY --- ---
    SHEALA: ja nepotrebuji kredit, tohle neni o mem egu.. tohle je o predani zdroju dat a neco malo informaci.. stejne jako s prvni laskou, tohle procitnuti musi kazdy prozit a pochopit sam... pravda, nechal jsem se unest, ale to je tim, ze tohle je opravdu vazne tema...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KRAFTY: Budu celá urvaná až do toho nadávání zahrnete epileptiky co jsou ze zdravotních důvodu na ketogenní dietě.
    Chápeš že nelze bojovat za dobrou věc zlem, protože se pak jaksi už nejedná o dobrou věc? Tvoje prosředky jsou nízké, proto ztráciš kredit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam