• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERKinesiotaping - nalepením si vyléčíme i rýmičku
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    jedna stylovka podporující dobrou věc :) http://www.tejpy.cz/the-tap-tap-kineziotejp/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ZUSKA: id potvora možná nějaké i dělá...
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---


    Aloha, měl byste někdo tip a zkušenosti s kurzy v Praze na taping? Díky
    FLOE
    FLOE --- ---
    Predem pardon za pripadne ot.
    Posilam dal tape, nesedlo mi lepidlo.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Kinesiomax tape 5x5 béžová / Praha / 100 CZK ]
    TEERKAA
    TEERKAA --- ---
    Mohu jen doporučit tuto firmu, která si vyrábí tejpy a bandáže a hlavně dělají školení na tejpování s fyzioterapeuty! http://www.kinesiomax.cz/cz/home-cz/
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    CORNELA: Nahřát nad párou? Já ho měl zatím jen dvakrát, jednou to šlo v pohodě, podruhé s epilací. :-)
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    CORNELA: tak to je mi taky jasný, že píšu pozdě :) ale tak pro příště :)
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    CORNELA: když se to cvičení vhodně vybere, tak stabilizuje ten zmobilizovanej a díky tý mobilizaci hypermobilní segment - je menší pravděpodobnost, že se tam blokády vrátěj a že po mobilizaci nastanou různé nehezké projevy - viz ta migréna
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    CORNELA: vzpěrný cvičení? prostě opora o ruce
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    CORNELA: no jakýkoli cvičení, který stabilizuje tu mobilizovanou oblast, v tomto případě žebra a Thp, takže by to bylo patrně nějaký vzpěrný cvičení se zapojením HKK
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    CORNELA: hele, hloupej dotaz - dělala pak s tebou nějaký stabilizační cvičení po tý mobilizaci?
    BAGRNASTROME
    BAGRNASTROME --- ---
    CORNELA: Tak zas sedumdesátník by to nezkoušel rozhejbat a šel by to reklamovat, žejo:-D Zkus naučit někoho doma nějaký manipulace na krční páteř, existujou i celkem easy a na migrény prej někdy fungujou. Jo a pak mě osobně eště pomáhá proti migrénám nelejt:-D
    BAGRNASTROME
    BAGRNASTROME --- ---
    CORNELA: Tak AC nebo SC? Ruku na srdce, co bys doporučla pacientovi, kterej by s tímhle přišel do ambulance? Kromě obligátní návštěvy Pelhřimova;-) Klid na závěsu na 4 tejdny, možná nějakej ultrazvuk nebo laser? :-D
    Jinak ta mobilisace/manipulace mi nepřijde tak blbej nápad. Kdyby to bylo jen čistě subluxovaný, tak už se to muselo dát do pucu samo třikrát, i když těma rukama furt děláš. Může tam bejt myška a/nebo rozdrbanej discus - já si něco podobnýho provedl s čelistním kloubem...
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    CORNELA: a před tím tejpem ho nechat zmobilizovat, možná by tady dávala smysl i nárazová manipulace?
    TARGI
    TARGI --- ---
    TARGI: resp, zlepseni nemuzu cekat tusim hned a navic nevim, jak moc velke zlepseni bych mohla ocekavat, takhle jsem to myslela...
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: to ano, jen tuším hned jako zázrakem to nebude....
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: šla jsem k dr. spoléhám na jeho úsudek.... narozdíl od jiných byl i milej, jestli dobrej nebo ne, nemám tušení... nevim, jak to poznat...
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: a vím já, jestli chtělo, nebo ne?? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam