• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRUKEVDarwinova cena
    Videa a linky na exoty, kteří nedomysleli, jak může "tenhle super fórek/nápad" dopadnout...
    rozbalit záhlaví
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    KEB: na tom filmu je vidět, že to ten magor zapálil sám zapalovačem, jednou rukou drží pistoli a druhou má před pistolí v tom proudu.
    KEB
    KEB --- ---
    STAROJDA: Nechápu, proč na něj lije ten benzín a od čeho to nakonec chytilo
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    STAROJDA: husty
    a bozi mlyny mleli prekvapive rychle :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO:
    :P
    Woodward was the first person killed by an alligator in Texas since 1836.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Tommie Woodward who was killed by alligator in Texas mocked the beast | Daily Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/...cle-3149839/Man-killed-alligator-Texas-mocked-beast-jumped-marina.html
    He said blank the alligators and thereupon jumped into the water
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Man Shoots off Firework From Top of His Head, Dies Instantly - ABC News
    http://abcnews.go.com/US/wireStory/police-man-shoots-off-firework-top-head-dies-32231780
    TRIGEREG
    TRIGEREG --- ---
    Přiložil si pistoli k hlavě, aby zjistil, zda je nabitá. Byla – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...tejl/372726-prilozil-si-pistoli-k-hlave-aby-zjistil-zda-je-nabita-byla.html
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Jako Tonda Jestrab...
    Neosvětleného mladíka na skateboardu srazilo auto. Na místě zemřel – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...2235-neosvetleneho-mladika-na-skateboardu-srazilo-auto-na-miste-zemrel.html
    KATHIA
    KATHIA --- ---
    zdravím, přijde mi že to sem celkem patří

    Pomatený muž se snažil sníst tablet. Nepřežil – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/372039-pomateny-muz-se-snazil-snist-tablet-neprezil.html
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STRIX
    STRIX --- ---
    COVBY: povzdechl/a sis pozdě. kdyby předtím už neskončil, něco bych tam dávno před tebou napsala.
    COVBY
    COVBY --- ---
    nechcete si ten gay chat vyřídit přes psaníčka v poště?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STRIX: mas na vic
    STRIX
    STRIX --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STRIX: ale tak ti to prijde normalni, boze. kazdymu prijde normalni neco jinyho. pri uvaze, jaxe mohla marka zamotat do odstavnyho pruhu, se zjevi malamut a prohlasi, ze tam nemel cyklista co delat a at mu teda nekdo najde nejakou citaci. no a protoze to podle me je trochu mimo misu tak jsem odpovedel po svem, mimo misu. no a protoze ze malamut zacal jezit a hajit se, ze ani auto tam nema co delat, jsem zminil besip a ilustroval, ze takovy auto v op klidne jet muze a muze k tomu mit opodstatneni.
    asi ti takovy skoky v logice prijdou normalni, proc ne. zavrseni inzenyrama uz nema smysl ani. komentovat
    STRIX
    STRIX --- ---
    PALEONTOLOG: to bych na to mohla odpovědět podobně: reagovali jste o autech i když článek je o cyklistovi na dálnici...
    nevim no, za mě odpověděl uplně normálně a souhlasim s ním.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STRIX: a ma to smysl rekonstruovat? rozmazavat hovno po zdi?
    malamut prisel radit a zadat citace, akorat reagoval cyklistou na dalnici pri debate o autech v OP
    STRIX
    STRIX --- ---
    A jinak do nikoho se nenavážím, jen prostě asi chápu to od id Malamut jinak než vy PALEONTOLOG: , VAJCE: a přijde mi, že jste na něj zbytečně zlí :P
    STRIX
    STRIX --- ---
    VAJCE: ja to asi taky tyvole inženýre nechápu...
    můžete mi to tu, pánové, teda vysvětlit?

    Větu "v OP nemá co dělat ani cyklista, ani jedoucí auto. za normálních podmínek" chápu tak, že za normálních podmínek (což se vylučuje s "radi napr.BESIP, jestlize se ti nedari zrychlit v pripojovacim pruhu dostatecne rychle" od PALEONTOLOG: ) by tam nemělo být ani auto a hlavně řeč je o cyklistech. Tak proč tu řešíte pořád auta?

    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    A já potkávám cestou do práce podobná hovada denně. Dlouhý, rovný tmavý úsek mimo města. Neosvětlený dědek, v maskáčích a batohem s rybářskými pruty. Trotl jedoucí z hospody napitý v černém hubertusu. Babka šlapající na ranní směnu do kolbenky. A další.
    Darwina by z mého pohledu šoféra zasloužili všichni bez rozdílu. Vždycky mám chuť je zastavit a dát jim preventivně pár facek, se svým životem ať si hazardují jak chtějí, ale já si kvůli jejich nasránu v hlavě nechci jít sednout. Pokud vám jede nějaké auto v protisměru, vidíte takového trotla přes světelný bordel potkávaček na posledních pět metrů (takže i když pojedete jak důchodce 60km/h, tak je to pozdě). Pokud je ještě mlha nebo prší (nad ránem nic divného) tak o něm víte až v momentě kdy vám škrtne o zrcátko a o vás se pokouší infarkt.
    Blb, co si troufne bez osvětlení na dálnici kde se jezdí kilo si smrt poctivě vykoledoval, lhostejno jestli jel v OP nebo ne.
    Já sám bych měl na dálnici špatný pocit i ve dne, ve vestě a majákem na čepici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam