• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUID_SOUNDZvuková postprodukce ve filmu
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SoundWorks Collection: The Sound of All is Lost from Michael Coleman on Vimeo
    http://player.vimeo.com/video/77766522
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    takova anime legracka, ma to svoje mouchy ,]

    Mirai
    http://www.youtube.com/watch?v=zx4dIAnFAMI
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Nechcete někdo nahodit nějaký video co jste dělali? :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    NOOLY: bude se to teprve davat dohromady a takze uvidime jak to cely bude. Ale bude to hodne easy nekde na urovni facebook aplikace. Ale donutilo me to premejslet na principem a limitama.
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    LIQUID_SOUND: je s tim moc prace, ale s cim ne, kdyz se to ma udelat poradne? definice parametru byla v textaku a pak jsem mel k dispozici test verzi, na ktery jsem to zkousel. kdyz se to vyladilo, znelo to (subjektivne) uveritelne ;]

    MARIHAI: dulezita je spoluprace s programatorem, mel bys mu nabidnout reseni a rict si, co potrebujes. pouzivate nejaky audio engine bo je to od zakladu programovane?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    NOOLY: Hlavně to muselo bejt docela nadlouho ne? Něco poslepovat, teď to porůznu pitchovat, xfadeovat…
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    NOOLY: A jak to znelo ? Chvili jsem neco zkousel se samplama a zadna slava
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    MARIHAI: no k jednomu motoru jsem mel treba 3 zvuky - nizky otacky, stredni a vysoky, ktery byly pitchovany a crossfadovany. parametry frekvenci a startu crossfadu jsem urcoval podle sluchu metodou pokus a omyl.

    LIQUID_SOUND: dost dobry!
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    LIQUID_SOUND: cool !
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    a co zvuk do her delate nekdo? :)

    treba absolutne nechapu jak delaj zvuk motoru v auto zavodech
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Existujou v ČR nějaký veřejný workshopy týkající se zvukový postprodukce?
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    WAKO: konstantni jizda v exterieru bejva problem, vzpominam na skvely akce, kdy jsem drzel tago na pet metru vytazeny okenkem auta :] ale v tech sound ideas urcite neco najdes.

    je to dialog nebo bude ta scena viset ciste na ruchach?
    WAKO
    WAKO --- ---
    NOOLY: exteriér... konkrétně zvuk motoru sedanu jedoucího konstantní rychlostí :-)
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    WAKO: Potrebujes interier ci exterier? Ja vetsinou cerpam ze Sound Ideas (6005 - 6009).
    WAKO
    WAKO --- ---
    Sháněli jste někdy kvalitní ozvučení jedoucího auta? Motor, bez okolního šumu na silnici. Tip na nějakou pěknou databízi? Placená nevadí. Freesound apod. jsem prolezl.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    aha ja to poplet jde mi o Leq (m) :(
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Ha to je free k protools. Zejtra to zkusim sosnout.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    MARIHAI: Běžně Surrondcopem. Zkoušel jsem Insight, Předevšim teda pro spektrum, ale i tak mi vůbec nesedí. Vypadá to jako by to bylo strašně variabilní, ale ve skutečnosti ani moc neni.
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    MARIHAI: Kdyz potrebuju (velmi sporadicky), tak Surroundscopem. Jinak to asi bude umet Insight?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam