• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUID_SOUNDZvuková postprodukce ve filmu
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Sound of Alien Isolation Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=Dt0pkurIFz4#t=120
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Potřeboval bych drobnost pro jedno nacenění… Dokázali bysta napsat přibližný hodinový sazby pro filmový zvukaře na domácim trhu? Tj. třebas od mikrofonisty, ruchaře, přes střihače, až po zvukaře na mix. Nemám v týhle branži vůbec ponětí. Díky.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SoundWorks Collection: The Sound of All is Lost from Michael Coleman on Vimeo
    http://player.vimeo.com/video/77766522
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    takova anime legracka, ma to svoje mouchy ,]

    Mirai
    http://www.youtube.com/watch?v=zx4dIAnFAMI
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Nechcete někdo nahodit nějaký video co jste dělali? :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    NOOLY: bude se to teprve davat dohromady a takze uvidime jak to cely bude. Ale bude to hodne easy nekde na urovni facebook aplikace. Ale donutilo me to premejslet na principem a limitama.
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    LIQUID_SOUND: je s tim moc prace, ale s cim ne, kdyz se to ma udelat poradne? definice parametru byla v textaku a pak jsem mel k dispozici test verzi, na ktery jsem to zkousel. kdyz se to vyladilo, znelo to (subjektivne) uveritelne ;]

    MARIHAI: dulezita je spoluprace s programatorem, mel bys mu nabidnout reseni a rict si, co potrebujes. pouzivate nejaky audio engine bo je to od zakladu programovane?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    NOOLY: Hlavně to muselo bejt docela nadlouho ne? Něco poslepovat, teď to porůznu pitchovat, xfadeovat…
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    NOOLY: A jak to znelo ? Chvili jsem neco zkousel se samplama a zadna slava
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    MARIHAI: no k jednomu motoru jsem mel treba 3 zvuky - nizky otacky, stredni a vysoky, ktery byly pitchovany a crossfadovany. parametry frekvenci a startu crossfadu jsem urcoval podle sluchu metodou pokus a omyl.

    LIQUID_SOUND: dost dobry!
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    LIQUID_SOUND: cool !
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    a co zvuk do her delate nekdo? :)

    treba absolutne nechapu jak delaj zvuk motoru v auto zavodech
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Existujou v ČR nějaký veřejný workshopy týkající se zvukový postprodukce?
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    WAKO: konstantni jizda v exterieru bejva problem, vzpominam na skvely akce, kdy jsem drzel tago na pet metru vytazeny okenkem auta :] ale v tech sound ideas urcite neco najdes.

    je to dialog nebo bude ta scena viset ciste na ruchach?
    WAKO
    WAKO --- ---
    NOOLY: exteriér... konkrétně zvuk motoru sedanu jedoucího konstantní rychlostí :-)
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    WAKO: Potrebujes interier ci exterier? Ja vetsinou cerpam ze Sound Ideas (6005 - 6009).
    WAKO
    WAKO --- ---
    Sháněli jste někdy kvalitní ozvučení jedoucího auta? Motor, bez okolního šumu na silnici. Tip na nějakou pěknou databízi? Placená nevadí. Freesound apod. jsem prolezl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam