• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GAFTahové RPG na PC (okrajově i na konzole)
    Díky kickstarteru a aktivitám komunity na netu se tenhle pomalu vymírající žánr zase zvedá na nohy. Pořád je ale těžké o dobrý AAA titul nebo alespoň konkurence schopnou indiovku žánru Tahové RPG zavadit, vzniká jich málo nebo jsou "skryté" pro nedostatek informací. Klub by měl být o sdílení informací o vzniku nových, diskuzi o starých, doporučení, radám atp...

    PS: Berou se i pauzovací RPG a vůbec cokoliv co má aspoň trochu blízko k tahovému pojetí a aspoň nějaké RPG prvky
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GAF: a je necelý dva dny za polovic...

    Save 50% on Lords of Xulima on Steam
    http://store.steampowered.com/app/296570/
    GAF
    GAF --- ---
    Lords of Xulima nepřestávaj překvapovat. Jen co jsem si myslel, že začínam bejt příliš silnej, vyvedli mě z omylu hnedka u přechodu do pátý mapy. Zase jsem se cítil jako hrdina, co po vyčištění sklepa od krys, taverny od pobudů a pěti šesti errandů po městě a prvních pár kouzelnejch artefaktech ve skupině narazil na první skupinku orků venku.

    Pátý mapy.

    Podle toho jak vypadá ta světová je map tak dvacet a hraju to asi dvacet hodin čistýho času O.o

    Příběh neustává, artefaktů přibývá, vlastností a dovedností s novými účinky též.
    GAF
    GAF --- ---
    Meh, ten early access je někdy jak kýta k obědu, když se člověk potřebuje hlavně napít.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AoD je normalne na Steamu.
    GAF
    GAF --- ---
    D1RABBIT: taky dobrý. Chudák Avatar.

    Mimochodem a co je s tím Age of Decadence?
    GAF
    GAF --- ---
    FLOYDTHEBARBER: vypadá to na dobrej počin.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR: kua vidis.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: nezapominej na SR :)
    GAF
    GAF --- ---
    DOCKINEZ: vlastní x5 a jedna je daná dějem. Je to takový jack-of-all-trades s některýma unikátníma vlastnostma vázajícíma se na zvládání prostředí (lov, sběr bylinek, schovávání se před encountery atp...).

    Ta hra je kompaktní a boží. Nemá jedinou prasklinku a obsah je zároveň jednoduchej i komplexní a dobře nakreslenej a vůbec všechno prostě.
    FLOYDTHEBARBER
    FLOYDTHEBARBER --- ---
    co rikate na Invisible Inc? Je to dost RPG?

    Invisible, Inc. review | Rock, Paper, Shotgun
    http://www.rockpapershotgun.com/2015/05/12/invisible-inc-review/
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    hm...dohrat Pillars, Dohrat Divinity, Dohrat Witchera 2...mam kurevsky co dělat :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Priznam se, ze druhej pristup - postavy dany dejem - mam mnohem radsi.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GAF: postavy si delas vlastni, nebo jsou dany pribehem jako napr. v Baldurech nebo Krondoru?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    GAF
    GAF --- ---
    JVMLOK: Lords of Xulima, viz níže.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    já vůbec netuším o čem píšeš...
    GAF
    GAF --- ---
    Má to hrozně pomalej rozjezd. Ještě po nějakých 10 hodinách hraní jsem se cítil, že mam postavy pořád nanic - žádná nová zbraň. Pak to najednou dost skočilo.
    GAF
    GAF --- ---
    ...pay attention when traveling through deserts or wilderness you spend more food the normal, try to stay on the roads whenever possible.

    O.O
    GAF
    GAF --- ---
    Sním či bdím nebo spíš obojí? Viděli jste někdo Lords of Xulima? Já to právě otevřel a... no posuďte sami:

    Teď ještě jak na tom bude příběh a questy a objevování, ale ty obrazovky mě naplňují nadějí nad očekávání.






    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    SID311: Nevim, co tvrdí wiki, ale dobře nebudu se hádat... :-)
    SID311
    SID311 --- ---
    GRINDAINE: Wikipedia tvrdí něco jiného...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam