• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYNepodmíněný Základní Příjem
    FREE_COOKIES
    FREE_COOKIES --- ---
    COMODOR_FALKON: tak tomu sám nevěřiš že by zaměstnanec ukradl 0,25mio a zaměstnavatel na to nepřišel... u osvč standard
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FREE_COOKIES: Tak to obcas nabizi i zamestnanci, ze to udelaji ve svem volnu za pulku - material "sezenou", ze...
    Jedne zname to zamestnanec nabizel u zakazky za ctvrt mice... (oprava v byte)
    FREE_COOKIES
    FREE_COOKIES --- ---
    DANYSEK: takže parazit není zlodějem jen proto že ho při tom nikdo nechytil za ruku? tady je dobře vidět jak zvrácená česká společnost je!!
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FREE_COOKIES: V tom mas jiste pravdu, ale kde neni zalobce, neni soudce :) Na vyroku, ze zvyseni dani situaci jeste zhorsi to nemeni vubec nic.
    FREE_COOKIES
    FREE_COOKIES --- ---
    DANYSEK: když na to někdo má žaludek krást a je to zloděj tak bude krást vždycky, třeba né tolik ale jednou zloděj navždy zloděj
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FREE_COOKIES: sede ekonomice se dari tam, kde jsou vysoke dane... to neni zadna novinka :) A proto dane zvysime, aby jeste vic lidi melo duvod system obchazet? ;) No tomu rikam logika :D
    FREE_COOKIES
    FREE_COOKIES --- ---
    DANYSEK: tak když jsem byl v servise nebo jsem tu měl zedníka tak se mě vždy ptali jestli na to potřebuju papír a že se dá kdyžtak domluvit bez něj se slevou, nikdy jsem nezažil že by mi toto nabídl například zaměstnanec v bance nebo v pekařství
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FREE_COOKIES: aha, nejaky pan politik rekl... :-) Inu mily kolego, to ze neco nejaky politik placne a nejaky platek to pretiskne jeste neimplikuje, ze ma ve vsem pravdu. Jako dukaz nedostatence.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FREE_COOKIES: mily kolego, dokazuje se vina - nikoliv nevina... pokud tvrdis, ze osvc parazituji na zamestnancich, je pochopitelne dukazni brime na tobe ;-) Takze ano, jake mas dukazy pro sve tvrzeni? Sem s nimi :-)
    FREE_COOKIES
    FREE_COOKIES --- ---
    DANYSEK: no tak to popři když máš důkazy že to tak neni? Aha.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FREE_COOKIES: proste jsem to rek a basta! Ahaaa! :-)
    FREE_COOKIES
    FREE_COOKIES --- ---
    DANYSEK: nebudu se s tebou o tom vůbec bavit, buď o tom vůbec nic nevíš jak to chodí nebo jseš možná sám osvč parazit a tím je to dané
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FREE_COOKIES: a jak prosim presne prumerna osoba samostatne vydelecne cinna parazituje na obycejnem zamestnanci? :-)
    FREE_COOKIES
    FREE_COOKIES --- ---
    DANYSEK: někteří třeba taky, ale osvč parazitujou na zaměstnancích tak 3x víc než obráceně
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FREE_COOKIES: zatimco zamestnanci na svych zamestnavatelich nikdy neparazitovali :) ...ta O Cervene Karkulce by nebyla? ;)
    FREE_COOKIES
    FREE_COOKIES --- ---
    COMODOR_FALKON: stejně jako dealeři "kradou" i osvč a další paraziti...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    GORG: Ne, aktualne je mimo jine podmineno i absenci DOSTATECNEHO prijmu, tedy prijmu, ktery po vynasobeni koeficientem 1 / 0,8 / 0,7 (typ prijmu) a koeficientem 0,60/0,65 (bydleni v Praze/mimo Prahu) nepresahuje castku zivobyti osoby ci okruhu spolecne posuzovanych osob...

    Nicmene bych rad upozornil na jednu kriticky dulezitou vec:
    Prijmy se jen tezko dokazuji, takovy dealer napriklad nebude uvadet, ze si prodejem koksu vydela 10k tydne...

    I ted vim o spouste klientu, co delaji zcela, ci "jen" napul, nacerno...
    A nemam jak jim to prokazat, pokud nejsou dost slusni, aby se priznali...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GORG: Omyl, ja jen nekritizuji tu dnesni byrokracii, ktera zadost o socialni davku doprovazi ;) Prijde mi jako rozumne nutne zlo. Nezli zavadet nejake plosne davky "NZP-style", to je lepsi snizit zdaneni prace ;)
    GORG
    GORG --- ---
    DANYSEK: Rezignovat zcela? Jak to z toho vyplývá?
    To ty tu voláš po utopickém neprůstřelném systému, který nepůjde zneužít vůbec. To mi naopak spíš přijde naivní :-)

    To že principem ex-post neodhlalíš vše (100%) není snad rezignace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam