• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAAutomatický trading/boti/burzy
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja hlavne doufam, ze nam obnovi ty co byly na simulovanym. ja ty svoje nemela ulozeny v bookmarkach :/
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    muj prodal pri 812 :) tak si nestezujte!
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    tak 2h bot mi prave nakoupil, nevim jestli je to zrovna stastny, ale coz
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ENAPAY: jj to kazdopadne .. chce to urcite pockat. snad se brzo dockame nejakyho swingu at uz nahoru nebo dolu :)
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    Mně cryptotrader bot nakoupil na 842 (btc-e). Ostatní jsem zatím vypnul, nějak si nemyslím že při oscilaci ceny mezi 800 a 900 budou ti long term boti dobře fungovat.
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    nope, ale zatim je mi to vcelku jedno. Ja nakoupil kdyz to bylo na 849 a dokud to nevyleze zpatky aspon na 870 tak mu do toho sahat nebudu. Trpelivost je prednost :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BPB: 2h porad nic, ale vcera jsem zmenil jedhoho bota na 1h a jiny algo a ten mi nakoupil na 830
    BPB
    BPB --- ---
    HOUMLES: co ted..nakoupil vám někomu 2h bot na cryptotraderu ?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    VESNACH: zatim zadnej order, neni volume a jistej trend tak to funguje paradne ... kazdopadne ja jsem si svyho bota upravil a pise mi aspon do logu jednotlivy tiky takze vim, ze aspon funguje :)
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    BPB: tak to je jasny, ze ceka na nakup, on tech akci v ramci jendoho mesice tolik nema. Ale mohli by tam udelat aspon nejakou fjucuru, ktera by indikovala, kdy se neco blizi :D
    BPB
    BPB --- ---
    VESNACH: mě totaky běží a nedělá to nic, čeká to na nákup
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    ja si prave taky rikam, ze tady to je vcelku jedno. HOUMLES: dalo ti to wikimoku za poslednich par dnu nejaky order? Me to obcas v backtestu nic nenasimulovalo a ted prave nevim, jestli to bezi nebo ne. Tvari se, ze jo :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    HOUMLES: imho tady na nyxu fakt nedame dohromady takovej objem aby to cokoli ovlivnilo
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BPB: a vis, ze boti se spoustej podle toho v jaky si casovy zone? nekomu bezi v lichych hodinach a nekomu v sudych .. tzn ze pro nekoho si sice pul hodiny dopredu, ale u nekterych botu si pul hodiny po nich :))
    BPB
    BPB --- ---
    VESNACH: já -3O minut..abych byl před všema ostatníma ,D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    VESNACH: rek bych, ze budes mit vetsi uspech kdyz se o tom nebudes s nikym bavit :))
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    kolik nastavujete cca offset u toho cryptotrejdra?
    GIX
    GIX --- ---
    SOONIC: Zajimavy, tak MtGox ma taky nejaky streamovany api, ne jen REST.
    Pouzivate nekdo MtGox? Nejaky dobry zkusenosti?

    Nejak mi unika ten jejich ujetej kurz BTC/USD optoti bitstampu a btc-e...
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    rozumny reci!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam