• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO - debata a komentáře
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    GLUMIK: to byla řečnická
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    GLUMIK: Růžové dýmovnice a sabotáže..no jo, ale kdo teda potom hlasoval v prvním auditku?
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    MUI: JASNĚ! Teď jsi na to kápnul! Budeme postovat sem i obrázky a můžeme o nich volně kecat.. Neboť sama BULKA1 v záhlaví píše (bod 3): "Zde je vše dovoleno....!!"
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    MUI: to je jako taky offtopic?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MADIETTA: je to opruz a mně už se třeba ani moc nechce chodit do původní diskuse.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VRATENKA: taky sem si rikal :))
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    [ NEI @ PŘED A PO ] ten malej cernoch by moh mit jeste zajimavejsi pred, vsadim botu, ze se narodil jako zenska.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MADIETTA: mne nejvic bavi, jak tam nechala jen ten mar_tinin prispevek, ale jeho kontext (bez nejz nedava moc smyslu) bez milosti smazala...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Ale tak pojďme teda rozebrat tu "osobnost", co se o ní pořád mluví. Mě by skutečně zajímalo, z čeho se na kdejaké neupravené neučesané flekaté cuchtě dešifruje přítomnost osobnosti. My jsme tomu kdysi říkávali "knižní panna", což těm holkám nepochybně křivdí, pač jsou jistě skvělé, chytré a chodí krmit ptáčky, ale kde kurva vidíte cokoli byť jen vzdáleně pdoobného nějaké jedinečnosti, osobitosti a tak, to bych fakt ráda zjistila, stejně jako to, jak by mohla přítomnost make upu nebo zesvětlovače na vlasy tu osobnost odstranit, kdyby tam skutečně nějaká byla.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BULKA1: myslím, že jsi konečně vynašla efektivní způsob, jak ve svém auditku zabít diskuse. Tady už o ničem, co sem přesuneš, nikdo diskutovat nebude. Vedle to smažeš a zakrátko si lidi zvyknou, že nemá cenu tam nic psát. Good job!
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    PEPENKA --- --- 12:56:45 4.2.2014 --- 02:12 :: sledované diskuze (-3)
    ILLUZE: A protože tak OSTATNÍ HODNOTÍ, tak já MUSÍM TAKY, abych zapadla? Děláš si srandu?!

    L4MA --- --- 12:54:57 4.2.2014 --- 02:38 :: diskuze :: Battlefield 4, 3, 2, 1942, 1943, 2142, H (-1)
    jooo holky, serte to sem pod tlakem!

    PEPENKA --- --- 12:50:12 4.2.2014 --- 02:12 :: sledované diskuze (-1)
    ILLUZE: Ne, nepsal. Trpím halucinacemi a o ruských štětkách tu nepadlo ani slovo.

    ILLUZE --- --- 12:48:34 4.2.20141 odpověď (-1)
    PEPENKA: A on tu něco někdo takového psal?


    PEPENKA: Není problém si ty fotky tady na Nyxu dohledat...

    Držme se téma zdejšího klubu.

    PEPENKA --- --- 12:40:28 4.2.2014 --- 02:12 :: sledované diskuze1 odpověď (-1)
    BLONDYNKA: To by mě taky zajímalo :)

    BLONDYNKA --- --- 12:38:05 4.2.2014 --- 27:24 :: diskuze :: Posta 120, clo a DPH aneb kde je kua mu1 odpověď (-2)
    Každá, která je nalíčená a nedejbože si zesvětlila vlasy, je ruská štětka, přece. Já dodávám - ještě že nevidíme kritičky těchto změn.

    PEPENKA --- --- 12:06:31 4.2.2014 --- 02:12 :: sledované diskuze1 odpověď (-2)
    MAR_TINA: Tak vlasy mi oškubaný nepřijdou, rozhodně lepší jak předtím, ofinu bych takovou nechtěla, ale zároveň si nemyslím, že každá ženská, která takovou ofinu má, musí hned vypadat jako ruská štětka.

    PISKVOR --- --- 11:39:30 4.2.2014 --- 01:36
    SITH: Osobnost sem, osobnost tam; ale vypada o dvacet let starší :(

    ZACK --- --- 11:22:28 4.2.2014 --- 00:26 :: sledované diskuze (+12)
    Mne se libi, kolik se pokazdy najde lidi, ktery o podobnych pripadech mluvi jako o unosech. Chudinka sla z prace, najednou agent visage studia, chloroform a za nekolik hodin se probudi a je uplne nekdo jiny, boze, oni me ostrihali a ... no to snad ne... nalicili?!? Jak ted budu zit?

    every fuckin time :)

    TAPINA --- --- 11:21:41 4.2.2014 --- 00:31 :: diskuze :: Gallus gallus
    Vypadl mi kus věty - něco, co už teď je jeho předností a zvýraznit to

    TAPINA --- --- 11:20:59 4.2.2014 --- 00:31 :: diskuze :: Gallus gallus (+7)
    Já nechápu, proč z těch lidí dělají úplně jiný lidi. Cílem by snad mělo být najít na dotyčném něco, co už teď je jeho předností, nedostatky potlačit a upravit celek, aby byl stále tentýž, pouze dobře vypadající. Ale to ono by to asi bylo moc těžké.

    MAR_TINA --- --- 11:19:40 4.2.20141 odpověď (+1)
    PEPENKA: na první fotce vypadá nehezky. Protože ji záměrně vyfotili nehezky. Ale to neznamená, že to vylepšení je hezký.
    Z roztřepených vlasů oškubané a z hezkého medového odstínu blond odbarvený chemlon. A ta ofina!
    Přesně
    ILLUZE:
    BULKA1
    BULKA1 --- ---

    ELIZZ --- --- 11:18:15 4.2.2014 (+2)
    ILLUZE: jen "trochu" zastrihnout vlasy? :)

    TABBY --- --- 11:17:32 4.2.2014 --- 01:54 :: sledované diskuze (-2)
    ILLUZE: Jak "jejich rodicu"? Vsak je (nejmin) plnoleta, ne?

    ILLUZE --- --- 11:15:30 4.2.20143 odpovědi (+3)
    ELIZZ: ty kráso, na místě jejích rodičů a partnera bych jim asi zašla rozbít "krám"...
    stačilo jen zastřihnout vlasy, jemně nalíčit... ta holka je krásná sama o sobě - na té první fotce se je prostě jen odlíčená a tváří se blbě - tipuji, že horší fotku už prostě nenašli

    PEPENKA --- --- 10:49:08 4.2.2014 --- 01:49 :: sledované diskuze1 odpověď (-5)
    MAR_TINA: Takže rozhodně na první fotce vypadá líp...

    MAR_TINA --- --- 10:42:07 4.2.20141 odpověď (+26)
    SITH: ne, není bez osobnosti. Je upravená do stylu ruská štětka. ;)

    SITH --- --- 10:32:04 4.2.20142 odpovědi (+4)
    ELIZZ: ah, zas tu čekám zprávy o tom jak fotka vpravo je bez osobnosti
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BULKA1: oni to vedej, jenom do tebe trolej :)
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    Opakuji, pro ty, kteří to ještě pořád nepochopili a stále si evidentně nepřečetli záhlaví.

    Prosím Vás, nejsem proti komentářům, reakcím a doplnění informací apod., ale v "určité míře". Nemažu všechny reakce, ale v momentě, kdy se debata vztahující se k jednomu obrázku začne až příliš rozvíjet (myšleno, že začne obtěžovat lidi, který dané téma zrovna vůbec nezajímá), vezmu všechny příspěvky a zkopíruji je sem. Pak stačí jen navázat a pokračovat v diskuzi zde. Hranici, kdy začne téma být otravné jsem si určila sama dle toho jak auditko doposud fungovalo (pro hnidopichy je to při nashromáždění zhruba 10-15 komentářů).

    Díky za pochopení.
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    PISKVOR --- --- 0:36:12 31.1.2014 --- 09:15 (+1)
    PLAGUEDIL: A dyt respektuje...bez se podivat do Cech kurioznich, jestli chces videt vynucovany zakaz diskuse.

    PLAGUEDIL --- --- 0:14:12 31.1.20142 odpovědi
    ERIDANI: to je možná pravda, ale majitel diskuze neni panbuh a když si 62% diskutujicich viz anketa tento stav nepřeje, tak by to měl majitel diskuze respektovat.

    CHAPADLAFIALOVY --- --- 23:29:10 30.1.2014 --- 01:02 :: sledované diskuze (+8)
    me to zdlouhavy diskuze taky stvou, na druhous tranu si myslim, ze dat heldat "img" a nechat si vyfiltrovat jen obrazky je taky prijatelnej zpusob!=)

    MAR_TINA --- --- 23:02:09 30.1.2014
    ERIDANI: s tím souhlasím. (nevšimla jsem si, že to je majitel).

    ERIDANI --- --- 23:00:44 30.1.20142 odpovědi (-15)
    MAR_TINA: Respektovat majitele diskuze je takové pravidlo, i přes to, že máš pocit, že o tom můžeš rozhodovat ty.

    MAR_TINA --- --- 22:37:36 30.1.20142 odpovědi (+42)
    Já si myslím, že klub, do kterého se dávají fotky / obrázky, které svým obsahem vyvolávají potřebu diskuze, doplnění informací apod., je s komentáři někde v nějakém jiném klubu ouplně na píču.
    Jo, primárně obrázky, souhlasím. Ale zas tak to nehrotit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAJKA: a maminka te nenaucila, ze v zivote nejde o to vsechno pochopit, ale smirit se s tim, ze ne kazdej to holt vidi stejne jako my? :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    hele co je to na nyxu za uchylku mit fobii z komentaru a vsechny presouvat do jinych diskuzi? prijde mi to hrozne uchylny a nechapu proc se to deje :)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam