• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MONYSEKAUTORSKÁ POEZIE *
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Tak za hodinu, plantážníci. Tedy ne že bych to stihnul. Ale už se těším.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    RICARDERON: Já taky nic nesháním; tohle na mě opakovaně vypadne, když se snažím uklidit v knihovně.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    KEMENTARI: Toho má každý. Podepisoval se snad i na záchodcích.:) Těžko sehnatelný je ten Skácel...:)
    HANNA
    HANNA --- ---
    KEMENTARI: toho mám taky, ale odkud netuším - jsou tam jen dvě básně, datum, podpis, ale žádné věnování :)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Já mám Bezruče, babičky bratr (?) mu dělal zahradníka či co... Je v tom vepsaná i nějaká básnička, která možná není nikde otištěná. :D
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Jen to přineste, to bude sympatické - všechno to okukování se zatajeným dechem ;)
    SONA1
    SONA1 --- ---
    RICARDERON: Vláčení knih je součástí zadání, ne?:)
    FIN
    FIN --- ---
    mám Bondyho :-)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    RICARDERON: Bych se divila, kdyby ses nepřidal.;) Ale já se klidně kochat budu, pokud něco z toho dovalíš.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Nechte toho, musel bych tahat tunu knih... Holan, Halas, Mikulášek, Kolář, Werich, Šiktanc, Hiršal... Ale klidně se taky budu chlubit, že jo.:)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Má někdo zájem nahlédnout do Vladimír Holan - básník?
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    SONA1: Jé, to bych tuze ráda. ;)
    SONA1
    SONA1 --- ---
    TOMASZ: Přines, uspořádáme výstavku trofejí:)) A Seifert měl podle mého i mnohé světlé chvilky:)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    SONA1: Nemachruj, nebo přinesu Seiferta na ručním papíře, a to někteří hořce zapláčou. (Jsou tam kolibříci...) ;)
    SONA1
    SONA1 --- ---
    BUBLINKY: ;) Já ho tak dlouho záviděla původní majitelce, až mě jím před nedávnem podarovala (dokonce kroupu dojetí jsem uronila). Lapila Skácela osobně v osmdesátých letech v brněnském rozhlase:) Že seš to ty, dám ti ho pochovat ;))
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    SONA1: ! Závist ;)
    SONA1
    SONA1 --- ---
    Já se dodatečně hlásím mezi náhradníky, neb jasným slovem nemohu sloužit. Pokud to klapne, přijde se mnou podepsaný Skácel, kterým se chci neskromně chlubiti :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MONELLE: Vítáme i nové příchozí. A rozhodně to není naposledy.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Pokud mi to vyjde, moc rád přijdu.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    MAEROR: ;)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam