• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    VINC
    VINC --- ---
    mám poslední dobou nějakej "luck", kde těžim tam to nenachází bloky. Máte stejnej problém?
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    HOUMLES: jasne, len som to sem dal, aby sa zbytocne dalsi nenapalili
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHAOSTHEORY: to jsou cely 2$ za mesic, gratulace!! :)
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    BORGDOG: celodenny zarobok s digitalu:
    2014-1-26 0.07 XPM = 0.003 XPM/hr
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHAOSTHEORY: No krucinál. :-( A já to chtěl dneska spustit. :-((( Tos mě "potěšil"
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    BORGDOG: dnes mi nabehla uprava, tak som to radsej cele ukoncil... za tie 2 usd co to mesacne da ( cista strata cca 8 USD) to fakt nestoji
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: Pocitam ze jsou to ty multipooly ktery skoci na sit kdyz se zda ze by sel diff moc nizko. tim mi kurvej tezeni :-D
    MICA
    MICA --- ---
    OTAVA: Multipool.us semtam na MOON přeskakuje
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Tak to jsem to spletl s něčím jiným... omrknu. :-) Na Cryptsy už jsem taky koukal a přišlo mi to překvapivě přehledné. :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: WTF ? Normalne mam penezenku na Windowsech a tezim pres stejny tezice jako treba litecoin
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Jenomže to je na ASIC, ne? A klient jenom pro Linux...

    CHAOSTHEORY: A sakra. To musím mrknout... divné, když jsem to zkoumal naposled, nic takového jsem neviděl. Tak buď jsem slepý, nebo zavřeli kohoutek...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nakoupeno mam samozrejme taky
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUMLES: uvidime, ja to tezim i na mobilu :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    OTAVA: klasika alti, uz je po srande .. to, ze to jednou stalo tolik, neznamena, ze se to tam jeste vrati
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    BORGDOG: ozaj pred tym, ako posles prachy do digitaloceanu si precitaj ich term and condition... uz tam maju podmienku, ze CPU nemozu byt vyuzivane na podobne cinnosti, ako je mining.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    me jenom udivuje ze nikdo jinej nejde do toho Moonu, je ted silene nizko a prodava se na Cryptsy, co vic jako muze clovek chtit ?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHAOSTHEORY: No, to zjistím v noci. Ale co jsem koukal na diskuzi pod tím návodem, tak to vypadá dost... napjatě.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: uvidime zejtra rano, bud bude pump a nebo odpad.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MICA: to mi připomíná, nechceš 686NYAN? :D zn. výhodně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam