• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BPB
    BPB --- ---
    CUBBA: jestli se nepletu..jde z nich vyždímat až 1 MH/s
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    CUBBA: Se podívej do tabulky ne? Tam máš uplně přesně napsáno, kolik zvládnou těžit.
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    diky za odpovedi, sahnul jsem po 1000W a budu mit klid.

    Otazkou zustava jak moc mi ty karty budou tezit...v podstate si to beru z alzy na zkousku a pripadne to za 14 dni vratim.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KRISHNA: 350 je asi moc, ale 300W bych určitě na jednu R9 nechal...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    F0B1C: Jak se to vezme - me to taky sere a ver mi ze to nei jenom kocka, jsou to vsechny meny. ale na druhou stranu to nenecha tu menu umrit uplne, je to vlastne hledani nejvetsiho vydelku na trhu.

    Ostatne sam se muzes do multipoolu zapojit zejo.

    (ona je ta vzdycky prodleva po tom co padne diff anez to tam ten pool pusti, takze kdyz tezis souvisle, neco vydelas. Ne moc, ale vydelas)
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    KRISHNA: lze poresit nejaky jety levny zdroje a napajet tu kazdou R9 z vlastniho zdroje ;)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    F0B1C: o tom žádná :) Já jen že ceny zdrojů jdu nad nějakejch 750W prudce nahoru
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    jinak ty multipooly... myslim, ze hrozne kurvi tezeni, doporucuju opustit... videl jsem uz mnohokrat jak 90% vykonu nejakyho coinu prevzal pravdepodobne multipool nebo middlecoin... tento mesic byly forky catcoin atd. prave pro upravu pocitani obtiznosti jako obrana proti multipoolum (z casti taky kvuli vylepseni pozice na coinwarz).

    Hlavni problem ale samozrejme je, co to dela s bezpecnosti celyho chainu u PoW only coinu :(
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    KRISHNA: to je dost mozny, ale nechal bych nejakou rezervu, pokud budou brzo lepsi firmwary, ktery ji vytizi vic... a krome toho optimalni ucinnost zroje je temer vzdy par desitek procent pod maximalnim vykonem
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    F0B1C: toe zbytečně moc. 7970 je prakticky to samý, co R9 a jak řikam, běželo to v pohodě na 850W se starou deskou, která žere víc, než nový. Takže víc, jak 1000W zdroj bych na to nedával, zbytečný
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CUBBA: myslim, ze je optimalni rezervovat 350W pro jednu R9... tj. 1000W minimum, dle toho jak moc zere tvuj CPU, pripadne dalsi periferie
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Já měl 3x 7970 na 850W zdroji asi půl roku, ale dal bych klidně radši víc :)
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    nekteri zde s tim mate urcite zkusenost...kdyz budu chtit utahnout 3x R9, jak silny zdroj potrebuju?
    B3DA
    B3DA --- ---
    No, chlazenou místnost bych měl, teďka mi to jede v pokoji a pravda, je to trochu hlučnější, ale zase mám profily tak, že nad 65 stupňů se karta skoro nedostane..
    No ty sapphiry min. zkusim, nic moc jinýho mi teďka nezbejvá, nebo vzít aspoň jednu a počkat (měsíc?) na toho asuse dc2t, ještě jsem ten order nezrušil.
    Až to rozjedu tak poreferuju ale doufám že to nebude taková hrůza.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    B3DA: provozovat těžbu v obývané místnosti neni dobrý nápad, upřednostni klid a dopřej grafice dobrý chlazení někde mimo :)
    já když dal 2x R9 290 na 90%, tak je to srovnatelné s vysavačem, s tím se žít v jedné místnosti prostě nedá
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    me sapphire teda pekne sere, mam jednu 7970 s tim dualx chladicem kterej je koukam i tady a jeden vetrak pomalu odchazi (je pomalej, trochu vibruje) a ani ten druhej co vypada to ze jede spravne nechladi nejak uzasne, s tim chlazenim co je na 7970 od gigabyte se to neda srovnat.
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    B3DA: já zrovna tuto mám a jsem zatím spokojený. Hlučnost je asi pro každého relativní. Ale já teda musel komp přesunout do nepoužívané místnosti :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    ENAPAY: Dík, už si pro ně jedu... měl jsem už pár dní objednanej 2x ten asus dc2t ale podle komentářů už na něj někteří čekají více než měsíc (!) a na mojí otázku czc nereagovalo..takže jdu do saphiru.. snad nebude tak hlučná.

    btw, těžíte někdo SMC?
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    B3DA: však zrovna teď nějaké mají ne? http://www.czc.cz/...rodukt?q-category-id=9ht0msjf58gnva96n24a7t1057&q-c-0-f_2027483=sRadeon+R9+280X Vyzvednutí bude cca do dalšího dne a poštou podobně.
    B3DA
    B3DA --- ---
    Objednával jste někdo v poslední době radeony r9 280x? Jak dlouho trvalo než to přišlo? czc mlčí..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam