• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    B3DA: však zrovna teď nějaké mají ne? http://www.czc.cz/...rodukt?q-category-id=9ht0msjf58gnva96n24a7t1057&q-c-0-f_2027483=sRadeon+R9+280X Vyzvednutí bude cca do dalšího dne a poštou podobně.
    B3DA
    B3DA --- ---
    Objednával jste někdo v poslední době radeony r9 280x? Jak dlouho trvalo než to přišlo? czc mlčí..
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    _LEPIK_: dik, vim o tom, jsem clenem, proto me to mrzi, ze se tam ted moc tezit neda
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MRDAC_BEDEN: cryptoworld ma btw. peknou tezebni komunitu na google+
    tedy nejen cryptoworld, ale i obecnou o tezeni..doporucuju
    https://plus.google.com/u/0/communities/101830162176122913201
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    VINC: s tim problem nemam, jedu pres pooly
    VINC
    VINC --- ---
    MRDAC_BEDEN: jo tam jsem právě taky, a začal jsem quarky a nic jsem zatim taky nevytěžil. No pech :D
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    VINC: Bohuzel, na malych poolech to ted s LTC a DOGE stoji pekne za prd. Je mi sympaticky cesky Cryptoworld.eu ale bohuzel, na DOGE poolu jedou uz 9 dni uplne zadarmo... https://dog.cryptoworld.eu/statsAuth
    nastesti jsem tam pred vice nez tydnem prestal tezit.
    VINC
    VINC --- ---
    mám poslední dobou nějakej "luck", kde těžim tam to nenachází bloky. Máte stejnej problém?
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    HOUMLES: jasne, len som to sem dal, aby sa zbytocne dalsi nenapalili
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHAOSTHEORY: to jsou cely 2$ za mesic, gratulace!! :)
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    BORGDOG: celodenny zarobok s digitalu:
    2014-1-26 0.07 XPM = 0.003 XPM/hr
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHAOSTHEORY: No krucinál. :-( A já to chtěl dneska spustit. :-((( Tos mě "potěšil"
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    BORGDOG: dnes mi nabehla uprava, tak som to radsej cele ukoncil... za tie 2 usd co to mesacne da ( cista strata cca 8 USD) to fakt nestoji
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: Pocitam ze jsou to ty multipooly ktery skoci na sit kdyz se zda ze by sel diff moc nizko. tim mi kurvej tezeni :-D
    MICA
    MICA --- ---
    OTAVA: Multipool.us semtam na MOON přeskakuje
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Tak to jsem to spletl s něčím jiným... omrknu. :-) Na Cryptsy už jsem taky koukal a přišlo mi to překvapivě přehledné. :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: WTF ? Normalne mam penezenku na Windowsech a tezim pres stejny tezice jako treba litecoin
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Jenomže to je na ASIC, ne? A klient jenom pro Linux...

    CHAOSTHEORY: A sakra. To musím mrknout... divné, když jsem to zkoumal naposled, nic takového jsem neviděl. Tak buď jsem slepý, nebo zavřeli kohoutek...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nakoupeno mam samozrejme taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam