• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME: No objednával jsem si ještě předtim 16x - 16x a už je to víc než měsíc a furt nic, tak taky budu muset refundnout :(
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: presne tak, utp drat je ok.

    nektery ty ebay prodejci me serou, mel sem to 2x odjednany, oboji shipped, nic neprislo, dal jsem to k reseni a dostal jsem refund…takze ztracenej cas..i kdyz jsem vybiral prodejce s dobrym hodnocenim a mraky prodano..takze jestli mate tip na prodejce kterej je ok budu rad.
    MICA
    MICA --- ---
    STARF: Drát z UTPčka by měl bejt ok

    OTAVA: Risery beru nejlevnější co najdu na eBay a chci přidat 270x co mám v kompu a přikoupit ještě jednu 280x
    STARF
    STARF --- ---
    MICA: vidis, na tohle jsem zapomnel... jen premyslim, kde na to vzit vhodnej drat
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: ktery odkud beres prosim ?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    STARF: jak pise MICA, spoj ty piny, me to pomohlo na msi gd-55 desce aby spravne videla patou kartu, bez toho se to sralo
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME: O tom dát to na ležáka jsem přemejšlel, ale pak jsem raději nakonec stejně zvolil tuhle nejjednodušší možnou konstrukci
    MICA
    MICA --- ---
    STARF: Co jsem na netu četl tak některé základní desky mají problém na Pcie 1x slotech detekovat karty připojený přes riser. Je to možné obejít spojením pinů který detekujou přítomnost karty (Na vlastní nebezpečí, mám to jen z doslechu :D)






    CUBBA: Ty karty by se navzájem upekly když by byly v 16x slotech hned u sebe, navíc chci přidat další dvě karty až mi z číny přijdou další risery.
    STARF
    STARF --- ---
    rozhodl jsem se rozsirit rig o 2 dalsi karty, ale system je nevidi.... dmesg i lspci vylistuji pouze 2 grafiky

    karty mam pripojene do PCIe 1x pomoci 1x -> 16x riseru s molexem - toci se, ale v systemu ani tuk (ty, co system vidi, jsou pripojeny v 16x portech... risery jsou v poradku, tim jsem si jisty - kdyz je nasadim do 16x portu a pripojim k nim karty, tak bezi)

    nekdo napad, co mi unika? je treba udelat neco specialniho, aby system vedel, ze ma identifikovat grafiky na 1x portech?
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    CUBBA: a) se nevejdou na desku b) lepsi chlazeni
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    MICA: proc mas t karty mimo desku? nevesli se nebo nejaky jiny ucel? jinak pekne, me to ceka asi dneska to skladani
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: pekny. pokud maji ty sapphire dole chladic podobny jako to mam ja na sapphire 7970 ( http://assets.hardwarezone.com/img/2012/04/sapphirecooling.jpg ) tak doporucuju ji zkusit dat nalezato, byla pak trosku chladnejsi..asi ze teply vzduch jde nahoru nebo nevim, kazdopadne u me to byl rozdil..ale treba nemas s teplotou problemy. Jak startujes zdroje aby to bylo tak nejak nastejno?
    MICA
    MICA --- ---
    Tak konečně jsem předělal těžící stroj z plastový krabice na konstrukci alá regál :D

    SMOTHY
    SMOTHY --- ---
    XSOFT: Premine je myslim 3,7M :) 37M mel ten druhej nyan (NYN), co uz neexistuje. Udajne to ma jit na podporu poolum. Zatim to moc nikdo netezi, diff se pohybuje mezi 8-12 takze to jde pekne, ale neda se to zatim nikde tradovat. Chvili to asi jeste necham, co kdyby :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    SMOTHY: ten coin s 37M premined?
    Zkousel jsem ho prvni 3h po startu. Ted ne.
    SMOTHY
    SMOTHY --- ---
    Co říkáte na http://nyancoin.org/ ? Jedete někdo?
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    BPB: na pokoreni 1 MH/s se u R9 pokud vim zatim ceka, nekde jsem to sledoval na foru (hadam overclockers.co.uk). ale mozna se jednalo o R9 290, 290x na tom muzou byt lip..
    MICA
    MICA --- ---
    Neměl by náhodou někdo přebytečný 1x - 16x risery?
    BPB
    BPB --- ---
    CUBBA: jestli se nepletu..jde z nich vyždímat až 1 MH/s
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    CUBBA: Se podívej do tabulky ne? Tam máš uplně přesně napsáno, kolik zvládnou těžit.
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    diky za odpovedi, sahnul jsem po 1000W a budu mit klid.

    Otazkou zustava jak moc mi ty karty budou tezit...v podstate si to beru z alzy na zkousku a pripadne to za 14 dni vratim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam