• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Kdyby bylo extra třeba, mám to na Šumavu potenciálně kousek (novohradsko), takže příležitostná spojka klidně, ale nehodlám tam jezdit denně :o)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    na fyzicky vzdaleny restart se hodi mit vzdalene kontrolovatelny zasuvky, neni to zase tak drahe..kupoval jsem do prace asi petizasuvku rackmount, kazda ovladatelna za 1-2k, ale bylo to pouzite.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TOXICMAN: tak fyzickej restart tam dycky nekdo udela.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    OTAVA: každopádně jezdit na Šumavu nahodit zaseklej rig by se mi nechtělo :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    elekrika podle nejakyho tarifu, najdu.

    zabezpeceni - je to zamceny a je to vesnici kde zije tak do 100 dusi, takze tam kazdej hned vidi kam kdo jede.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    OTAVA: A ta elektrika tam stojí kolik kč/kw?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    OTAVA: to zní zajímavě, co fyzický zabezpečení prostoru?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CUBBA: Tak chápu že do paneláku/bytu to moc není...jak už jsem psal vedle, bydlím ve starým kamenným baráku, takže jsem rig umístil na chodbu, stáhnul fans na 50% aby to moc neřvalo a trochu topilo (karty stejně nejdou přes 70°C), vypnul na chodbě topení a nechávám to bejt...chodba je poprvé za existenci domu příjemně vytopená, rovnou to tempíruje dětskej pokoj, v obýváku a kuchyni si přitápím krbovkama a celkově to slušně šetří dřevo.
    Pak že topení elektřinou je cenově nejnáročnější způsob...
    A o léto se nebojím, ta chodba je studená i při +40C° v největších parnech.
    Jestli má někdo hluchýho prarodiče, tak mu může pořídit super radiátor na zimu :o)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    kdyz nad tim premejslim, mam tam i nejakej relativne slusnej odtahovej motor a vetrani, a mistnost kde jsou zasuvkya pojistky na tusim asi 10 kw.
    Takze by fakt stacilo dat tam klimosku, racky a hura vpred :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    JACQUES157: Programovani poolu nerozumim, ale jestli jde o to umistit HW, tak mam tak .. 1000 - 3000 m2 podlahovy plochy, zalezi jak moc by to bylo zajimavy.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    OTAVA: bys tam mohl udelat takovej mensi nyxpool)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ( muj rig tam pujde tak za 14 dnu az topostavim a odladim :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Mam na Sumave takovou mensi fabriku - je tam celkem chladek, takze tam kolidne nastehuju temer neomezeny pocet Rigu - ke kazdymu dam wattmetr a budu si uctovat spotrebu + 200 Kc, v lete +500 a hodim tam klimosku.

    Internet tam je, pojistky jsou tam 3x 36 A ale muzu upgradovat kline tusim az asi na 200 A v soucu, to je tak odhadem na 50 serveru ?

    Pak uz bych si musel za ctvrt mega nechat postavit vlastni trafacku, ale i to by slo :-)
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    Kde mate svoje tezici pristroje? Me prijde uplne silena predstava ze by to mel nekdo doma a prece to mam doma. 24 hodin v byte s timto "kramem" mi stacilo a hledam nejake vhodne umisteni.

    Napada nekoho z vas kam by se to dalo nekde v Brne strcit? Pripadne sel by nekdo do spolecneho pronajmu nejakeho prostoru?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tohle by tu možná někoho mohlo zajímat - samozřejmě, pokud to není podvod komplet: http://btcoincloud.com/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TOXICMAN: Nj ne ze by to bylo uplne bez pinozeni / ze by to mohl dela nelinuxak, ale aspon to pinozeni ma nejakej rad.. :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Normální postup je instalace win7 načisto, instalace VNC server a autostartu, odpojím monitor, klávesnici, všechno. Nahodím riga, připojím se přes VNC a nainstaluju drivery, cgminera a všechen shit okolo, seřídím, nechutně zbohatnu, umřu na greed.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jak karta we win7 detekuje že je na ní něco připojenýho, dělá to bordel. V linuxu jsou tuším dummy plugy potřeba kvůli detekci, v oknech ne.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MICA: Plocha? Monitor, případně dummy plugy odpoj a připoj se tam z jinýho compa, přes google plochu, VNC, co já vím...cokoliv.
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: No, ve Windows 7 těžení nefunguje na kartě na které jede plocha :) Vyskočí hláška o pádu ATI driverů a jednou jen ostatní karty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam