• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: otevri si deposit jakykoliv meny a koukni do zdrojaku a hledej tohle:
    <a href="javascript:void(0);" onclick="generateaddress52f112ed32d93(91, '93ffd6d7221907c9607f2a29b86828178752e219ed56e880306d69d9dfd2d98fe010fa64634ea1d1bf123017d8f907aaf9ee823a6b44d146ded45b3bb356c3d6');" class="btn btn-default btn-success"><span>Generate New Deposit Address</span></a>

    pak to staci akorat zmenit na neco jako tohle akorat zmen cislo 91 za IDcko ty novy meny (107 LEAF, 108 MEOW atd):
    https://www.cryptsy.com/users/ajaxgeneratedepositaddress/91/93ffd6d7221907c9607f2a29b86828178752e219ed56e880306d69d9dfd2d98fe010fa64634ea1d1bf123017d8f907aaf9ee823a6b44d146ded45b3bb356c3d6

    a vyplivne ti to tvoji novou adresu pro tu danou menu ;))

    hlavne to nesirte nikam dal at to nezrusi..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HOUMLES: Cože? Můžeš to trochu rozvést, prosím? :o)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: podobnym zpusobem se da vygenerovat i penezenka a nabit ji uz predem :) ja uz mam nabito a cekam az to pridaj ;))
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: ja koupil as 300k meow za 0.15btc, vic do toho ted asi nedam, zkusim neco malo natezit..na nejaky propocty je asi brzo, ale za tu hodinu mam priblizne natezeno 2k meow, tj 50k za den..pokud budu spekulovat ze po nasazeni na cryptsy se cena minimalne zdojnasobi je to vyhodny.
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Whoa, jdu nakoupit nějaký kitteh teda :D
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: myslim ze takhle varujou hlavne kvuli nejakejm p2p poolum, ktery generuji nejake divne transakce, ale nevim..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: vzdycky se snazim jit pres penezenku, ale asi dva dny jsem jel moony na poolerinu, dal jsem normalni pravidelnej payout na coinex (na cryptsy nebyly jeste) a proslo to v pohode (ale predtim jsem si to jednou malou manualni platbou zkusil pro jistotu)..ale delam to nerad tj jasny, asi to nejdriv ozkousim nejakou malou manualni platbu zase..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MICA: Daniel ?@SpikeeeN 2h
    #Kittehcoin getting tested over at @cryptsy.
    See URL: https://www.cryptsy.com/users/viewwithdrawals/108 … (Need to be logged in)
    Expand'¨
    https://www.cryptsy.com/users/viewwithdrawals/108
    MICA
    MICA --- ---
    Je fakt reálná šance, že se MEOW dostane na cryptsy? Přemejšlim jestli 0,5 BTC, co teď mám, prospekulovat nebo radši koupit další 280X až se někde objeví skladem :)
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Pomohlo updejtovat qt
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: To já taky, ale všude na poolech varujou že bych neměl dávat jako cashout adresu směnárnu, specielně craptsy. Nevím, jakej to má teda důvod...je to bezproblémový? Já to taky neplánuju nadlouho, klidně bych se bez kittehwalletu obešel.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: hmmm uz to spadlo na 7gh/s, diky :) jinak to meow to neplanuju nadlouho, takze asi budu posilat rovnou do smenarny..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Už jsem to vypnul a vrátil se na LTC, skus to znovu :o)

    Nejde mi sesynchronizovat meow peněženka, hlásí mi out of sync a neconnectuje. Jak tam mám nastavit ten kittehcoin.conf? U btc a ltc jsem žádné tyhle osery dělat nemusel...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GARFIELD: Neplatím nic a nebudu platit. :-) Rozjel jsem jenom trial, tři virtuální stroje, dvě po osmi jádrech, třetí se čtyřimi (20 je maximum), měl bych mít ještě 25 dní a pak konec. Ale zatím se zdá, že v rámci možností by se to mohlo vyplatit.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    tyjo kam prijdu tam se pristi slozitost rapidne zvysuje :) asi pred hodinou jsem prepnul na meow a net hashrate okolo 3gh/s je ted asi 12gh/s..a ne neni to tim ze bych tak mocnej pocitac :)
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    BORGDOG: Co pouzivas za instance a kolik za ne mesicne platis? Pokud mam na Azure 8-jadro tak mesicne platim 266eur, takze kde a za kolik si sehnal 20 jader?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    STARF: Já. A po dvou dnech jsem skončil na win7,nedogooglil ani nedobral jsem se žádného funkčního řešení.
    STARF
    STARF --- ---
    Pred par dny jsem tu vysvetloval muj problem s tim, ze Xubuntu nevidi vsechny grafiky... bylo to deskou, mel jsem uplnej low-end, po porizeni novy uz lspci listuje bez problemu 4 grafiky.
    Nicmene jsem narazil na dalsi problem. Po instalaci Catalyst driveru OS odmita bootovat s vic jak 2 pripojenyma kartama na desce - po BIOSu chytnu black screen a tam to zustane. Jakmile "prebytecny" karty odpojim a zustanou na desce jen 2 nebo 1, tak to je v pohode. Zkousel jsem Xubuntu 12.10, 13.04 a 13.10 - vse stejny.

    Nesetkal se nekdo s necim podobnym? Mel by nekdo napad, jak s tim pohnout?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já zas s velkou pomocí a díky _LEPIK_ rozjel těžbu Primecoinu na Windows Azure cloudu. Dohromady 20 jader a vypadá to, že v kombinaci s Digital Ocean z toho tak jeden coin za den vyletí. :-) Doufám, že budou mít za měsíc ještě nějakou cenu...
    MICA
    MICA --- ---
    BPB: Hmm tohle podezření mám taky, není prostě možnost jak zjistit že tě majitel poolu nepojebává. Já jsem byl na multipool.us, ale mám pocit, že ta výtěžnost je nižší než kdybych si sám zvlášť pustli každou grafiku na jinej coin (Chvilku jsem dvěma grafikama stále těžil DOGE a občas jsem jednu přepnul z DOGE na MOON nebo MEOW :D)
    BPB
    BPB --- ---
    BPB: konkrétně jsem těžil cca 1,4 Mhas/s a odměna byla 0,0100005 BTC...což teda opravdu nic moc, přepnul jsem sám teda na MEOW a mělo by to hodit za 24 hodin 0,0145 BTC nebo máte někdo nějakej další tip pls ? diky !,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam