• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BPB: Kdyz se podivas na coinwarz, vyteznost vsech altcoinu poklesla o tretinu-polovinu a pokles middlecoinu tomu odpovida..

    Zajimavou vyteznost srovnatelnou s middlecoinem by mely mit protoshares - tezite to nekdo? (je na to treba specialni miner - neni to scrypt)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Funguje vám někomu coinedup, popřípadě nedají se směnit kočky i jinde? Chtěl jsem nakoupit tak za dva-tři ltc a coinedup je poslední tři hodiny dole, max co se mi podařilo bylo dvakrát se přihlásit...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: hele normalne to funguje, vygeneruje to adresu a kdyz na nic neco posles tak se objevi v blockchainu :)
    zkusil jsem to schvalne s jinou menou co uz je na cryptsy pridana a to co ti vygeneruje ten link tak je pak normalne sparovany s tvym uctem jako tvoje deposit adresa..
    pochybuju, ze by to pregenerovavali, obrali by se pak sami sebe o poplatky za prodej/nakup.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HOUMLES: Zajímavý, ale natolik haxxor nejsem abych to takhle pokoušel...já jsem na prášky i u normálních převodů, extra u Cryptsy kde jeden nikdy neví jestli mu ty prachy dorazí hned, příští rok nebo vůbec :o)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    HOUMLES: uz jsem se k tomu taky nejak dopatral, ale stejne bych to neriskoval..mozna to mas ozkouseny uz z nejakych drivejsich men, ale co kdyz se cryptsy rozhodne na ostry nasazeni adresy pregenorovat nebo neco..nevim no.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: otevri si deposit jakykoliv meny a koukni do zdrojaku a hledej tohle:
    <a href="javascript:void(0);" onclick="generateaddress52f112ed32d93(91, '93ffd6d7221907c9607f2a29b86828178752e219ed56e880306d69d9dfd2d98fe010fa64634ea1d1bf123017d8f907aaf9ee823a6b44d146ded45b3bb356c3d6');" class="btn btn-default btn-success"><span>Generate New Deposit Address</span></a>

    pak to staci akorat zmenit na neco jako tohle akorat zmen cislo 91 za IDcko ty novy meny (107 LEAF, 108 MEOW atd):
    https://www.cryptsy.com/users/ajaxgeneratedepositaddress/91/93ffd6d7221907c9607f2a29b86828178752e219ed56e880306d69d9dfd2d98fe010fa64634ea1d1bf123017d8f907aaf9ee823a6b44d146ded45b3bb356c3d6

    a vyplivne ti to tvoji novou adresu pro tu danou menu ;))

    hlavne to nesirte nikam dal at to nezrusi..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jinak wallet už se mi teda syncuje, jen si dal extra na čas.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HOUMLES: Cože? Můžeš to trochu rozvést, prosím? :o)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: podobnym zpusobem se da vygenerovat i penezenka a nabit ji uz predem :) ja uz mam nabito a cekam az to pridaj ;))
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: ja koupil as 300k meow za 0.15btc, vic do toho ted asi nedam, zkusim neco malo natezit..na nejaky propocty je asi brzo, ale za tu hodinu mam priblizne natezeno 2k meow, tj 50k za den..pokud budu spekulovat ze po nasazeni na cryptsy se cena minimalne zdojnasobi je to vyhodny.
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Whoa, jdu nakoupit nějaký kitteh teda :D
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: myslim ze takhle varujou hlavne kvuli nejakejm p2p poolum, ktery generuji nejake divne transakce, ale nevim..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: vzdycky se snazim jit pres penezenku, ale asi dva dny jsem jel moony na poolerinu, dal jsem normalni pravidelnej payout na coinex (na cryptsy nebyly jeste) a proslo to v pohode (ale predtim jsem si to jednou malou manualni platbou zkusil pro jistotu)..ale delam to nerad tj jasny, asi to nejdriv ozkousim nejakou malou manualni platbu zase..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MICA: Daniel ?@SpikeeeN 2h
    #Kittehcoin getting tested over at @cryptsy.
    See URL: https://www.cryptsy.com/users/viewwithdrawals/108 … (Need to be logged in)
    Expand'¨
    https://www.cryptsy.com/users/viewwithdrawals/108
    MICA
    MICA --- ---
    Je fakt reálná šance, že se MEOW dostane na cryptsy? Přemejšlim jestli 0,5 BTC, co teď mám, prospekulovat nebo radši koupit další 280X až se někde objeví skladem :)
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Pomohlo updejtovat qt
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: To já taky, ale všude na poolech varujou že bych neměl dávat jako cashout adresu směnárnu, specielně craptsy. Nevím, jakej to má teda důvod...je to bezproblémový? Já to taky neplánuju nadlouho, klidně bych se bez kittehwalletu obešel.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: hmmm uz to spadlo na 7gh/s, diky :) jinak to meow to neplanuju nadlouho, takze asi budu posilat rovnou do smenarny..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Už jsem to vypnul a vrátil se na LTC, skus to znovu :o)

    Nejde mi sesynchronizovat meow peněženka, hlásí mi out of sync a neconnectuje. Jak tam mám nastavit ten kittehcoin.conf? U btc a ltc jsem žádné tyhle osery dělat nemusel...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GARFIELD: Neplatím nic a nebudu platit. :-) Rozjel jsem jenom trial, tři virtuální stroje, dvě po osmi jádrech, třetí se čtyřimi (20 je maximum), měl bych mít ještě 25 dní a pak konec. Ale zatím se zdá, že v rámci možností by se to mohlo vyplatit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam