• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Dík oba, už jsem tam taky. Sice nejsem na osmém místě ve výkonu těžby, ale hlavně že to sype víc....
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: jo to samy, coinedup je sice tragicky pomalej, ale v tomle spolehlivej…a nejvic se mi libi coinex.pw, ale ten jeste kocky nema.
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    BLOODRAT: Já tam poslal kočky okolo 08,30 a taky pořád nic a přitom na chainu už dorazilo vše -_-
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Jo, ukazuje to pád z diff 66 na 17...to by odpovídalo, jsem si neuvědomil že se mohla 3x změnit diff přes noc, jak jsem zvyklej z těžby BTC a LTC že se to mění po dnech až týdnech.

    To že jsem na Cryptsy poslal 17k kitteh v 8 ráno a ještě tam nejsou už mě ani nerozčiluje, jsou to prostě kokoti...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: tak slozitost je ted asi trojnasobna nez vcera, ale melo by to jit zase vyrazne dolu.., tezim na http://kitteh.247mining.com zapnul jsem asi v 16h myslim a ted mam 33k, hashrate mam 3.65Mh/s
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Kde těžíte kočky? Já včera zapnul ve 14:00 minera na luckyminers a na moje 3Mhs mi to mělo vytěžit minimálně 50k koček, teď jsem na 23k, což se mi moc nepozdává.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Poradil by mi někdo dobrý pool na těžení Dogecoinů?
    BPB
    BPB --- ---
    MORPHLER: mě třeba 2.2 vůbec nepřišla od middlecoinu výplata..prostě pohodička..jakoby ten den nebyl :D a pak další den těch 0,01 BTC ..pohoda jazz

    chtělo byto vlastní pool! jestli někdo plánujete..tak mě vemte do společnýho podniku ! :)
    MICA
    MICA --- ---
    MORPHLER: No 7999 / 740 = 10,8 Kč/kHash a 9999 / 880 = 11,3 Kč/kHash :) A ty nejlevnější 290tky mi přijdou stejně nesehnatelný jako 280tky
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    _LEPIK_: Taky mě to překvapilo! Dnes jsem na to právě koukal, abych věděl, kdy dupnout na brzdu... a ještě pro jistotu kouknu znova, kdyby v tom byl náhodou někde zakopaný pes, je to Microsoft, že jo... Ovšem prozatím to vážně vypadá, že mám celý únor. A podle současného vývoje to hodí tak jeden coin denně... doufám, že půjdou mrchy nahoru. Možná konečně něco fakt vydělám. :-)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BORGDOG: tak to je pak pekny..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    _LEPIK_: Právě, že nespálím. :-) Už jsem na to koukal, těch 150 eur vychází dokonce o dva dny déle, než ta trial lhůta, nějak to posunuli. Takže mám celý měsíc těžby...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BORGDOG: s 20ti jadry trial spalis za par dnu, nezapomen to sledovat a vcas vypnout
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MICA: imho se vice vyplati 290 bez x (880kh za 10K czk a s nizsi spotrebou)

    BPB: middle 30.1.: 0,042BTC, 4.2.: 0,018 BTC vykyvy jak krava, ale stejen jsem zkoncil zase po dvou tydnech vice tam nez na multipool.us, ktery mam pocit ze nebezi tak hodinu denne. mozna by bylo vyhodnejsi ted drzet altcoin: treba doge asi jo a ten middle tezi podle informaci o diff docela dost
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ono by mi stačilo, kdyby to vylezlo jen trochu...a drželo se tak rok :D
    Tak už jako teď těžím skoro 2ltc denně, při přepočtu kurzu z koček.
    BPB
    BPB --- ---
    E2E4: jako kdyby po týdle na houby výtěžnosti přišlo to co minule..start pořádný další bubliny..tak bych se nezlobil... taky už jsem loni skoro vypínal miner na LTC..že se to nevyplatí..a najednou to vystřelilo :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: ja tam nakoupil par tech kocek, chce to docela trpelivost, ale povedlo se..depositly btc byli pristupny hned po 2 potvrzenich jak pisou..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BPB: Kdyz se podivas na coinwarz, vyteznost vsech altcoinu poklesla o tretinu-polovinu a pokles middlecoinu tomu odpovida..

    Zajimavou vyteznost srovnatelnou s middlecoinem by mely mit protoshares - tezite to nekdo? (je na to treba specialni miner - neni to scrypt)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam