• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Každou minutu, koukám. Ale díky za vysvětlení.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: kazdou hodinu..
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Já myslel, že se difficulty u MEOW mění s každym blokem a že odhad složitosti dalšího bloku na tom poolu nějak blbne
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: podle blockchainu uz novy bloky jedou s nizkou diff (od kdy nevim) http://kittehcoinblockexplorer.com/chain/Kittehcoin … takze pool by mel jet taky tak.. posledni blok co ten 'nas' pool nasel je 119279 a ten je jeste s diff 66
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Asi budu za vola, ale:
    Network Info
    Difficulty 66.41158098
    Est Next Difficulty 13.70409787 (Change in 0 Blocks)
    Est. Avg. Time per Block 2 minutes 25 seconds
    Current Block 119274
    Tohle mi ukazuje pool poslední dvě hodiny. Znamená to , že stále trvá diff 64 nebo se už jede na diff 13 nebo se čeká na Godota nebo jak tedy? Dá se někde zjistit skutečná aktuální obtížnost?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Dík oba, už jsem tam taky. Sice nejsem na osmém místě ve výkonu těžby, ale hlavně že to sype víc....
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: jo to samy, coinedup je sice tragicky pomalej, ale v tomle spolehlivej…a nejvic se mi libi coinex.pw, ale ten jeste kocky nema.
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    BLOODRAT: Já tam poslal kočky okolo 08,30 a taky pořád nic a přitom na chainu už dorazilo vše -_-
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Jo, ukazuje to pád z diff 66 na 17...to by odpovídalo, jsem si neuvědomil že se mohla 3x změnit diff přes noc, jak jsem zvyklej z těžby BTC a LTC že se to mění po dnech až týdnech.

    To že jsem na Cryptsy poslal 17k kitteh v 8 ráno a ještě tam nejsou už mě ani nerozčiluje, jsou to prostě kokoti...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: tak slozitost je ted asi trojnasobna nez vcera, ale melo by to jit zase vyrazne dolu.., tezim na http://kitteh.247mining.com zapnul jsem asi v 16h myslim a ted mam 33k, hashrate mam 3.65Mh/s
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Kde těžíte kočky? Já včera zapnul ve 14:00 minera na luckyminers a na moje 3Mhs mi to mělo vytěžit minimálně 50k koček, teď jsem na 23k, což se mi moc nepozdává.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Poradil by mi někdo dobrý pool na těžení Dogecoinů?
    BPB
    BPB --- ---
    MORPHLER: mě třeba 2.2 vůbec nepřišla od middlecoinu výplata..prostě pohodička..jakoby ten den nebyl :D a pak další den těch 0,01 BTC ..pohoda jazz

    chtělo byto vlastní pool! jestli někdo plánujete..tak mě vemte do společnýho podniku ! :)
    MICA
    MICA --- ---
    MORPHLER: No 7999 / 740 = 10,8 Kč/kHash a 9999 / 880 = 11,3 Kč/kHash :) A ty nejlevnější 290tky mi přijdou stejně nesehnatelný jako 280tky
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    _LEPIK_: Taky mě to překvapilo! Dnes jsem na to právě koukal, abych věděl, kdy dupnout na brzdu... a ještě pro jistotu kouknu znova, kdyby v tom byl náhodou někde zakopaný pes, je to Microsoft, že jo... Ovšem prozatím to vážně vypadá, že mám celý únor. A podle současného vývoje to hodí tak jeden coin denně... doufám, že půjdou mrchy nahoru. Možná konečně něco fakt vydělám. :-)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BORGDOG: tak to je pak pekny..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    _LEPIK_: Právě, že nespálím. :-) Už jsem na to koukal, těch 150 eur vychází dokonce o dva dny déle, než ta trial lhůta, nějak to posunuli. Takže mám celý měsíc těžby...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BORGDOG: s 20ti jadry trial spalis za par dnu, nezapomen to sledovat a vcas vypnout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam