• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: tech nekolik gh/s se tam pripojilo uz behem ty nizky slozitosti, akorat to pool spatne zobrazoval..proto se slozitost zase zvysila.
    B3DA
    B3DA --- ---
    CHILDINTIME: sleduju to a moc nechápu, před 10min. měla síť 0.6GHs a teď skoro 19 a diff? slušný. Tak nějak jsem čekal, že při diff 15 a s téměř 100% hashpower bude 247mining o něco úspěšnější...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jaky je alternativni pool ?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ten http://kitteh.247mining.com/ je taky divnej, skoro mi prijde, ze pri nizkych slozitostech to nejak smeli..ted byla slozitost 15, za tu dobu ten pool nasel asi 3 bloky, za minulou slozitost 56 jich bylo 15+..ale mozna na ty nizky slozitosti se pripoji nejakej multipool, ktery to vsechno vyzere, nevim divny.
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    HOUMLES: no taky fakt :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FIRGO: jo ale doge nezalozil max keiser...
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    HOUMLES: to jsem si prave pri startu Doge rikal taky :))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FIRGO: scam alert on :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    me odpovedli na ticket v momente kdy se to pripsalo, jdu zkusit poslat dalsi :)
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    BLOODRAT: Hoj, mně se práve meow uvilnili
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Magic, stačilo zahrozit na nyxu ticketem a Kittehcoiny naběhly.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BPB: Asi pošlu taky, pořád je tam prd. I když s tím, že jejich reakční doba na ticket byla posledně tři dny...
    BPB
    BPB --- ---
    ORIEN: napodobně..v pul 8 jsem posilal MEOW na Cryptsy..v blockchainu okamžitě a cryptsy prostě nic...nechapu jako, uz jsem jim zas musel poslat trochu nastvanej ticket :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: ne rikal jsem to spravne, kazdych 120bloku, takze okolo hodiny.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: sem blbej, ne kazdou hodinu, ale kazdych 60bloku, takze by to melo by okolo pulhodiny, ale jak je videt tak je to dost ruzny.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Každou minutu, koukám. Ale díky za vysvětlení.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: kazdou hodinu..
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Já myslel, že se difficulty u MEOW mění s každym blokem a že odhad složitosti dalšího bloku na tom poolu nějak blbne
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: podle blockchainu uz novy bloky jedou s nizkou diff (od kdy nevim) http://kittehcoinblockexplorer.com/chain/Kittehcoin … takze pool by mel jet taky tak.. posledni blok co ten 'nas' pool nasel je 119279 a ten je jeste s diff 66
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam