• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Ale obecně není to tak, že ať těžíš vlastně na ČEMKOLIV, tak tomu zkracuješ životnost? Konečně, ani ty grafárny v rigu určitě nejsou na takové používání navržené... samozřejmě, jestli se vyplatí odpálit mobil pro šest koček je věc druhá. A ano, v noci možná zkusím nahodit kočky taky. :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUMLES: CPU temp = 38,2
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    OTAVA: stahni si schvalne nejakou app co monitoruje teplotu baterky, nad 35 to neni dobry pro baterku a nerikej mi, ze kdyz vytizis 4 jadro na 100% cpu tak mas 30 stupnu :)
    nehlede na to, ze nejde o teplotu, ale o zivotnost procesoru .. teda spis toho cipu kterymu se v mobilu rika procesor a kterej nema zdaleka takovou zivotnost jako cpu v kompu treba..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUMLES: Motorola Moto G - ctyrjadro a pri tezeni na max vykon neni ani vlazny.
    Nedovedu si predstavit co teploty do tech 30 stupnu mohou zpusobit za poskozeni.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    OTAVA: jako, ze nekdo tezi na jedny grafice nebo cpu a nezaplati mu to ani elektriku bych jeste pochopil, ale nicit si mobil za nekolik tisic kvuli par halirum to mi fakt hlava nebere :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    od obeda tezim Kocky na mobilu a uz mam asi 2,2 kocky :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Haló, haló, haló, proč je koček málo? A tak štěkám jako hrom, ať je koček milión! :-)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tak nevím, za 6 hodin tam mám 6k koček (4.5k potvrzených, 1,5k ne), s mými 3Mh/s bych měl těžit podle tabulek s touhle diff +- okolo 45 až 65k koček denně, vychází mi to na méně než půl. A koukám, že nejsem sám, takže jestli máte někdo další rozumný návrh kde těžit, sem s ním....
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: tech nekolik gh/s se tam pripojilo uz behem ty nizky slozitosti, akorat to pool spatne zobrazoval..proto se slozitost zase zvysila.
    B3DA
    B3DA --- ---
    CHILDINTIME: sleduju to a moc nechápu, před 10min. měla síť 0.6GHs a teď skoro 19 a diff? slušný. Tak nějak jsem čekal, že při diff 15 a s téměř 100% hashpower bude 247mining o něco úspěšnější...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jaky je alternativni pool ?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ten http://kitteh.247mining.com/ je taky divnej, skoro mi prijde, ze pri nizkych slozitostech to nejak smeli..ted byla slozitost 15, za tu dobu ten pool nasel asi 3 bloky, za minulou slozitost 56 jich bylo 15+..ale mozna na ty nizky slozitosti se pripoji nejakej multipool, ktery to vsechno vyzere, nevim divny.
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    HOUMLES: no taky fakt :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FIRGO: jo ale doge nezalozil max keiser...
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    HOUMLES: to jsem si prave pri startu Doge rikal taky :))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FIRGO: scam alert on :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    me odpovedli na ticket v momente kdy se to pripsalo, jdu zkusit poslat dalsi :)
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    BLOODRAT: Hoj, mně se práve meow uvilnili
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Magic, stačilo zahrozit na nyxu ticketem a Kittehcoiny naběhly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam