• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    FLLIP: A na čem? Droplety jsou v Digital Ocean, tohle je Windows Azure. Co zkoušíš? Když tak napiš do pošty.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    BORGDOG: jak se ti podařilo otevřít víc než jeden Droplet? Mě napsali email, jako že mining ok, ale nepovolí mi otevřít další... :(
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: nova? kecak sha3 je uz pouzitej v nakych mincich .. celej maxcoin je vyripovanej quark s dobrou reklamou :)
    normalne se to da louskat i pres gpu ikdyz oni tvrdi, ze zatim nemaj miner..
    viz treba tohle.. https://sites.google.com/site/keccaktreegpu/
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: proč myslíš? psali zero-premined, nová hash funkce
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: biggest scam ever :)))
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: to vypadá na silnej tlak lidí :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    resp konkretne..

    20:08 < maxcoinproject> [46] To avoid a mad rush we will be seeding out parts of the launch gradually, starting with instructions and help/guides to ensure fair starts.
    20:09 < maxcoinproject> [47] As a stage of the launch will release password protected .rar files for important downloads, followed by passwords a time later.
    20:10 < maxcoinproject> [48] This helps everyone download the file regardless of your internet connection speed and be ready to unrar and mine at password release.
    20:28 < maxcoinproject> [4b] If BitcoinTalk keeps 502ing the launch will be delayed to make sure things remain fair, don't worry!
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: sleduj twitter, psali tam ze to posunou kvuli tomu
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: no proto tam chci :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: je launch maxcoinu ;)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    bitcointalk.org down?
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Já zas mám dilema v jaký barvě koupim to ferrari 458 :(
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MICA: Na důchod stačí. Budu těžit dva dny a koupím si jachtu, rád rybařím.
    MICA
    MICA --- ---
    758 718 USD. Not Bad.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    yeah

    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Než se mi to rozskucká... :)) Měl bych se zjevit na 13. místě
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Scházíme se tam jak švábi na pivo. Ale musím říct, že teď jak byla chvíli diff 17 tak mě to hodilo téměř okamžitě 5k confirmed během čtvrthodiny, což je víc než na těch velkých poolech za půl dne. Uvidíme jak to pojede v průměru za celej den.

    MICA: Nějak tě tam nevidím, ty bys měl být se svým rigem taky někde mezi horníma deseti, ne?
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME: Jo, už to naskočilo. Pěknej nyxpool :D
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    pri depositu na cryptsy doporucuju se kouknout v balance na pending deposits, deposity tam musi byt potvrzene nez se objevi v aviable balance, ja tam mel vzdycky vsechno hned, ale jako pending bez potrebneho poctu confirmations
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: jo to by bylo, ale moc tomu neverim..ani tomu sloupci usd/day :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Ciwe, tys mě odsunul jak sudetskýho němce, pátý místo, jo? :o)
    Ale těch 175k/day by bylo pěkných :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam