• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Než se mi to rozskucká... :)) Měl bych se zjevit na 13. místě
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Scházíme se tam jak švábi na pivo. Ale musím říct, že teď jak byla chvíli diff 17 tak mě to hodilo téměř okamžitě 5k confirmed během čtvrthodiny, což je víc než na těch velkých poolech za půl dne. Uvidíme jak to pojede v průměru za celej den.

    MICA: Nějak tě tam nevidím, ty bys měl být se svým rigem taky někde mezi horníma deseti, ne?
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME: Jo, už to naskočilo. Pěknej nyxpool :D
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    pri depositu na cryptsy doporucuju se kouknout v balance na pending deposits, deposity tam musi byt potvrzene nez se objevi v aviable balance, ja tam mel vzdycky vsechno hned, ale jako pending bez potrebneho poctu confirmations
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: jo to by bylo, ale moc tomu neverim..ani tomu sloupci usd/day :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Ciwe, tys mě odsunul jak sudetskýho němce, pátý místo, jo? :o)
    Ale těch 175k/day by bylo pěkných :o)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: teda ted ten pool ma silenej luck :D
    MICA
    MICA --- ---
    Hmmm já zatim zkusim http://meow.luckyminers.com/
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: chtelo to trochu pockat, taky se nejdriv nechtel spojit..


    BLOODRAT: zkousim, diky.
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Hmm zkoušim, ale nedaří se mi připojit. Divný.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Cipherpool - KIT I Statistics
    http://kit.cipherpool.com/index.php?page=statistics&action=pool

    Doporučuju přejít na http://kit.cipherpool.com/ , jestli chcete být rychle miliardáři (třetí místo, ololo)
    (ale seriozně, zatím tam mám cca 800 koček za půl hodiny, zatímco na minulých poolech jsem na prvního litra čekal cca dvě hodiny, na to že je to nejmenší pool tak vypadá slibně)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Ale obecně není to tak, že ať těžíš vlastně na ČEMKOLIV, tak tomu zkracuješ životnost? Konečně, ani ty grafárny v rigu určitě nejsou na takové používání navržené... samozřejmě, jestli se vyplatí odpálit mobil pro šest koček je věc druhá. A ano, v noci možná zkusím nahodit kočky taky. :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUMLES: CPU temp = 38,2
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    OTAVA: stahni si schvalne nejakou app co monitoruje teplotu baterky, nad 35 to neni dobry pro baterku a nerikej mi, ze kdyz vytizis 4 jadro na 100% cpu tak mas 30 stupnu :)
    nehlede na to, ze nejde o teplotu, ale o zivotnost procesoru .. teda spis toho cipu kterymu se v mobilu rika procesor a kterej nema zdaleka takovou zivotnost jako cpu v kompu treba..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUMLES: Motorola Moto G - ctyrjadro a pri tezeni na max vykon neni ani vlazny.
    Nedovedu si predstavit co teploty do tech 30 stupnu mohou zpusobit za poskozeni.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    OTAVA: jako, ze nekdo tezi na jedny grafice nebo cpu a nezaplati mu to ani elektriku bych jeste pochopil, ale nicit si mobil za nekolik tisic kvuli par halirum to mi fakt hlava nebere :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    od obeda tezim Kocky na mobilu a uz mam asi 2,2 kocky :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Haló, haló, haló, proč je koček málo? A tak štěkám jako hrom, ať je koček milión! :-)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tak nevím, za 6 hodin tam mám 6k koček (4.5k potvrzených, 1,5k ne), s mými 3Mh/s bych měl těžit podle tabulek s touhle diff +- okolo 45 až 65k koček denně, vychází mi to na méně než půl. A koukám, že nejsem sám, takže jestli máte někdo další rozumný návrh kde těžit, sem s ním....
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: tech nekolik gh/s se tam pripojilo uz behem ty nizky slozitosti, akorat to pool spatne zobrazoval..proto se slozitost zase zvysila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam