• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: jak na ltc? to umi hromadu scrypt minci a prepina to mezi nima
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: vynosnost nedokazu posoudit, muj soucastnej tezebni stroj dava 80 Kh/s :-)

    Admin vypada ze je celkem srdcar a tuhle mel nejaky problemy pri zavadeni penezenky 1.5, tak dal fees na dva dny na nulu jako omluvu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HOUMLES: Dík, to je sice na LTC, ale bude se to hodit, až se čokli přestanou vyplácet. Myslel jsem ale spíš něco na doge...a o middlecoinu nevím nic, jestli se to vůbec vyplatí těžit...
    OTAVA: Tam jsem chvíli byl a možná jsem trefil nějakou špatnou chvíli, nějak vůbec nešel....říkáš že v pohodě a výnosnost odpovídající? Možná tam skusím riga na chvíli switchnout.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: ja tezim na suchcoins.com, jestli je to dobrej pool nebo spatnej envim, ale admin se celkem snazi, je aktivni a pravda - obcas to spadne, ale nikdy na dlouoho a tezeni obvykle jede v pohode i kdyz je front end dole.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    OTAVA: A co bys doporučil na těžbu těch čoklů?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: existujou i pooly kde to skace po poolech podle toho kde se to vyplati nejvic tezit - muzes si vybrat 1 - N men podle libovule.
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: multipool.us já osobně tam nejedu protože mě nekonečně sere řešit prodej x měn
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HOUMLES: A to jsou jaký pooly? Mám je v cgmineru switchovat manuálně podle diff co jedou nebo jak tedy? Já jsem v altcoinech docela novej, doteď jsem těžil LTC na wemineltc a o nic jsem se starat nemusel, takže taky je docela mžný že mi něco zásadního uniká.... S čoklama nebo kočkama prostě zkouším střídat pooly a všude to stojí za prd, tak brblám, nevím jestli s tím něco jde nebo nejde dělat...


    OTAVA: Nezkoušel. Má to cenu s 3Mh/s?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Už se mi pár lidí ozvalo, dám vědět začátkem března.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    OTAVA: Nevim, ještě sem tam nebyl. Chtěl bych to tam mít co nejvíc miner friendly, tzn že tam budou moct bejt v regálech vyskládaný obludy s pěti kartama a podobně..


    TOXICMAN: Taky ještě nevim, pokud nevyjde tenhle prostor, tak vyjde jinej, za nájem nechci dávat víc, než 5 tis, což při 5ti (nebo víc) lidech se už dá.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Esli je tam elektrika 2 Kc / KWH tak bych to taky zvazil.

    Jaky jsou tam moznosti ulozeni stroje - muj rig bude v normalni ATX bedne ale asi je moudry ho polozit na bok a vyhodit bocnici, risery nemam.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KRISHNA: kdyby byla elektrika za 2Kč/kWh, tak bych měsíčně ušetřil asi 1800Kč... kolik je tam ten nájem?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole Luckyminers nejsou moc lucky dneska

    Est. Shares 157990 (done: 456.66%)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Hele holky, řešim tak nějak pasivně prostor na těžení v Praze, už mam jednu místnost. Je to někde na smíchově, elektrika tarif přímotopy (tzn cca 1-2kč/kw) a nějakej nájem. Jsou tam prej mříže, kamera, ventilace (bez klimy), pujdu se tam začátkem března podívat. Měl by potenciálně někdo zájem? Piště kdyžtak do pošty počet grafáren, abych měl představu.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: proc netezis na tech poolech co sami switchujou na nejvyhodnejsi mince a nestaras se o to?
    jenom brblam, grafiky nemam tak mozna neco nevim :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: zkousel jsi tezit na vlastni triko ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Začínají mě tyhle altcoiny pěkně točit, nevím asi jsem netrpělivý ale včera jsem o půlnoci přepnul na čokla, teď po dvanácti hodinách mám necelých 7k. Kalkulačky na poolech mi přitom ukazují 40k/day, ok, to už jsem si zvykl že je mimo, ale i coinwarz mi ukazuje že bych měl mít cca 23k/day s coinwarz mi ukazovaly doteď ltc a btc téměř přesně.
    Chápu určitou fluktuaci kvůli proměnné diff, ale proč mám mít pokaždé o ½ nebo ⅓ denně míň?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    schvalne esli prelezem 1000%
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole to me poser, diff na kocce klesa a ja jsem zaseklej na luckyminers na nejakym nesmyslnym roundu :-(

    Est. Shares 49050 (done: 757.05%)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    už i cryptsy 502 Bad Gateway... dneska to fakt letí všechno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam