• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Hele holky, řešim tak nějak pasivně prostor na těžení v Praze, už mam jednu místnost. Je to někde na smíchově, elektrika tarif přímotopy (tzn cca 1-2kč/kw) a nějakej nájem. Jsou tam prej mříže, kamera, ventilace (bez klimy), pujdu se tam začátkem března podívat. Měl by potenciálně někdo zájem? Piště kdyžtak do pošty počet grafáren, abych měl představu.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: proc netezis na tech poolech co sami switchujou na nejvyhodnejsi mince a nestaras se o to?
    jenom brblam, grafiky nemam tak mozna neco nevim :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: zkousel jsi tezit na vlastni triko ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Začínají mě tyhle altcoiny pěkně točit, nevím asi jsem netrpělivý ale včera jsem o půlnoci přepnul na čokla, teď po dvanácti hodinách mám necelých 7k. Kalkulačky na poolech mi přitom ukazují 40k/day, ok, to už jsem si zvykl že je mimo, ale i coinwarz mi ukazuje že bych měl mít cca 23k/day s coinwarz mi ukazovaly doteď ltc a btc téměř přesně.
    Chápu určitou fluktuaci kvůli proměnné diff, ale proč mám mít pokaždé o ½ nebo ⅓ denně míň?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    schvalne esli prelezem 1000%
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole to me poser, diff na kocce klesa a ja jsem zaseklej na luckyminers na nejakym nesmyslnym roundu :-(

    Est. Shares 49050 (done: 757.05%)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    už i cryptsy 502 Bad Gateway... dneska to fakt letí všechno
    LKD
    LKD --- ---
    TOXICMAN: kolega hlasi taky stale crashe winu u VERTU. zjistim, jak pokrocil
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    těží někdo VERT?
    ten jejich vertminer mi shazuje win
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MICA: No, něco dělám asi blbě... ale vem to čert, kašlu na to. Primecoiny mi pořád jedou. :-)
    MICA
    MICA --- ---
    BORGDOG: Radši už nijak :D jinak normálně přes cgminer jako každej jinej scrypt coin
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Mohl by mi někdo napsat do pošty nějaký "návod pro pitomce," jak ty koťata těžíte? :-( Protože ať dělám co chci, nejde mi to spustit...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Hmmm...tak jsem mrknul na ten cipherpool a mě to tam zase od těch sedmi kdy byl uberluck nepřihodilo jedinou mačku, vůbec se to tváří jako bych vůbec netěžil...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    FLLIP: A na čem? Droplety jsou v Digital Ocean, tohle je Windows Azure. Co zkoušíš? Když tak napiš do pošty.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    BORGDOG: jak se ti podařilo otevřít víc než jeden Droplet? Mě napsali email, jako že mining ok, ale nepovolí mi otevřít další... :(
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: nova? kecak sha3 je uz pouzitej v nakych mincich .. celej maxcoin je vyripovanej quark s dobrou reklamou :)
    normalne se to da louskat i pres gpu ikdyz oni tvrdi, ze zatim nemaj miner..
    viz treba tohle.. https://sites.google.com/site/keccaktreegpu/
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: proč myslíš? psali zero-premined, nová hash funkce
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: biggest scam ever :)))
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: to vypadá na silnej tlak lidí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam