• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    HOUMLES: tohle je zajimavy, asi tam zkusim dat svuj rig, i pri ty 'nejhorsi' cene co tam je bych za den dostal vic nez bych vytezil, takze muzu koupit vic coinu co chci tezit nez kdybych tezil :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: To bych se radši asi zkusil dohodnout spíš s někým tady. :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    a kdyby nekdo nemel na rig tak si ho muze i pronajmout :))

    https://leaserig.net:81/
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TOXICMAN: joaha, sry
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    OTAVA: ma to tam napsano
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    CHILDINTIME: jaky hash rate ?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: no nemam, jsem psal, ze nemam zadnou grafiku a netezim :) ale dost o tom ctu a pouziva to hodne lidi... se podivej na staty kolik uz vyplatili btc :)
    MICA
    MICA --- ---
    middlecoin by byl super, kdyby netajil jak směňuje
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    uz jsem jednou psal moji middlecoin statistiku, byl jsem tam priblizne 52 dni, udelal jsem 1.9btc, myslim ze dobry. (bylo tam i par dni tezeni mimo (treba zacatek doge), nebo vypadky), ale pak ke konci se mi nelibilo ze ostatni se stejnym hashratem dostavaji vyssi odmeny, nejak mi to nevychazelo co do vyhodnosti jako driv…ale pohodli dostat kazdy den co jsem vytezil rovnou v btc je super, neni treba se vubec starat o prepinani, prodavani, atd..

    Middlecoin - 1D6dxMt74AxsyP2hZjv3frb3QJGtpKdAJs
    http://www.middlecoin.com/reports/1D6dxMt74AxsyP2hZjv3frb3QJGtpKdAJs.html
    (hashrate 2.95Mh/s)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HOUMLES: Jo tak...sry, už jsem se k tomu dopracoval...no vypadá to hodně zajímavě. Máš vyzkoušené? Jestli to dává alespoň 1btc při 3Mh/s, tak tam jdu a kašlu na všechno...ušetřeno spoustu starostí.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT: jak na ltc? to umi hromadu scrypt minci a prepina to mezi nima
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: vynosnost nedokazu posoudit, muj soucastnej tezebni stroj dava 80 Kh/s :-)

    Admin vypada ze je celkem srdcar a tuhle mel nejaky problemy pri zavadeni penezenky 1.5, tak dal fees na dva dny na nulu jako omluvu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HOUMLES: Dík, to je sice na LTC, ale bude se to hodit, až se čokli přestanou vyplácet. Myslel jsem ale spíš něco na doge...a o middlecoinu nevím nic, jestli se to vůbec vyplatí těžit...
    OTAVA: Tam jsem chvíli byl a možná jsem trefil nějakou špatnou chvíli, nějak vůbec nešel....říkáš že v pohodě a výnosnost odpovídající? Možná tam skusím riga na chvíli switchnout.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: ja tezim na suchcoins.com, jestli je to dobrej pool nebo spatnej envim, ale admin se celkem snazi, je aktivni a pravda - obcas to spadne, ale nikdy na dlouoho a tezeni obvykle jede v pohode i kdyz je front end dole.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    OTAVA: A co bys doporučil na těžbu těch čoklů?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: existujou i pooly kde to skace po poolech podle toho kde se to vyplati nejvic tezit - muzes si vybrat 1 - N men podle libovule.
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: multipool.us já osobně tam nejedu protože mě nekonečně sere řešit prodej x měn
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HOUMLES: A to jsou jaký pooly? Mám je v cgmineru switchovat manuálně podle diff co jedou nebo jak tedy? Já jsem v altcoinech docela novej, doteď jsem těžil LTC na wemineltc a o nic jsem se starat nemusel, takže taky je docela mžný že mi něco zásadního uniká.... S čoklama nebo kočkama prostě zkouším střídat pooly a všude to stojí za prd, tak brblám, nevím jestli s tím něco jde nebo nejde dělat...


    OTAVA: Nezkoušel. Má to cenu s 3Mh/s?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Už se mi pár lidí ozvalo, dám vědět začátkem března.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    OTAVA: Nevim, ještě sem tam nebyl. Chtěl bych to tam mít co nejvíc miner friendly, tzn že tam budou moct bejt v regálech vyskládaný obludy s pěti kartama a podobně..


    TOXICMAN: Taky ještě nevim, pokud nevyjde tenhle prostor, tak vyjde jinej, za nájem nechci dávat víc, než 5 tis, což při 5ti (nebo víc) lidech se už dá.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Esli je tam elektrika 2 Kc / KWH tak bych to taky zvazil.

    Jaky jsou tam moznosti ulozeni stroje - muj rig bude v normalni ATX bedne ale asi je moudry ho polozit na bok a vyhodit bocnici, risery nemam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam