• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    FLLIP: Především tam nemáš grafiku - no device detected. A pravděpodobně ti chybí OpenCL.dll v adresáři cgminer.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    FLLIP: pastni konfig neasi tyvole to jsou dotazy todleto.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    FLLIP: na scrypt mince stahni cgminer 3.7.2, tam je naposledy scrypt podpora a jinak to asi nevidí žádnou grafiku
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    slusny
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    aha, tak koukam, ze na coins-e dokonce za 0.03btc .. budu muset zmenit smenarnu :))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHILDINTIME: no na jednom starsim core2quad mam 4Mhs a to udela tak 1MAX za 3h a ten se da ted prodat za 0.015btc ...
    a na 8 jadrovym xeonu mi to dela asi 8Mhs.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Jo. :-) V době, kdy jsem komp kupoval, ještě žádnej 64-bit nebyl. :-) Pravda, mohl bych to zkusit narvat na jeden ten Windows Azure, ale na to dlabu, jsem rád, že jede Primecoin.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    HOUMLES: asi ma starej komp..jak to vypada s tim tezenim, nemam na to ted cas, ale kdyby to bylo ultra vyhodny tak si ho treba udelam. Kolik dostavas pri jakym hashrate na jakym procesoru?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: hm, tak to uz ti fakt nemuzu :))
    jenom ze zvedavosti, mas nejakej duvod mit 32bit kdyz je 64bit vicemene rychlejsi a rozsirenejsi?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Jenomže pro 64-bitová, ne 32, co mám.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Patrně neexistuje. Jediná verze, co jsem našel, je zřejmě scam, protože antivirus na to řve a má divnou velikost.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo tak koukam, ze na http://max.1gh.com/ je nahore link na stezeni toho cpuminera pro wokna .. tak nevim co plasis :) jednodusi to fakt bejt nemuze
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    tak se trochu nudim a nahodil jsem cgminer na maxcoin... jaky dosahujete s GPU hashrates? Zatim na R290x s -i 0 mam tak 4.8 Mh/s
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: jestli mas wokna tak binarky muzes stahnout tady http://www.sendspace.com/filegroup/8zDemD5cg2zF1eoObCL4z9%2BC2GP2bdrCdwbWb8O0Z4eNzR%2FrqUjyRw
    to je ofiko link z maxcoin twitteru a nemel by tam bejt zadnej virus..
    kazdopadne to mas jenom na penezenku a solo mining kterej je uz k nicemu a na pool potrebujes cpuminer, ale ten jsem zkompilovanej pro wokna nikde nezahlid (nerikam, ze neexistuje).
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Fakt nevím, co používáš, mně tu nejde nic. :-) Ale přeju ti, ať vyděláš... já holt počkám na další, tohle mi přijde úděsně zprasené a holt nejsem "linuxák."
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: ja to mam normalne z gitu pullnuty a funguje mi to ..a klienta z jinyho webu v binarce bych fakt nestahoval :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Z Githubu se ani nedá stáhnout ten údajně opravený klient a na Minera řve antivirus, že je tam trojan. Tohle je fakt krásná reklama na kryptoměny...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    F0B1C: Rád bych poradil, ale s 290x nemám zkušenosti, chce to prolézt litecointalk, nu...navíc co karta, to originál, víšjak :o)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOMO_ZA: Jestli chceš konkrétní přesné číslo, tak moje spotřeba je momentálně 1220W za 4x R9 280x Vapor X Sapphire, MB Asrock extreme4 a Sempron něconěco, nevím přesně (proc není důležitý), Karty jedou +- 745Kh/s stabilně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam