• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TOXICMAN: díky snad to bude tím.
    OTAVA: pokud nezabere starší verze postnu to.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    HOUMLES: no je to terminal server, ja tam nejsem a pres pomalou vpn uplne neumim odhadnout ze to uzivatele nejak zasadne neomezuje i na tu nizkou prioritu..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    TOXICMAN: stahnes http://maxdl.1gh.com/cpuminer-win64.zip?nocache=0.8203714916016906
    pustis:
    minerd.exe -a keccak -o stratum+tcp://maxpool.1gh.com:17333 -u WALLET -p x
    wallet je tvoje maxcoin adresa, o nic vic treba se nestarat..zadny registrace nic
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHILDINTIME: to preci nicemu nevadi ne? ty mineri maj nastavnou nejnizsi prioritu takze kdyz je potreba vykon jinde tak se ti snizi hashrate
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    starej dell pe1950 s 2x quadcore xeon (starej tak jako core 2 duo) dela 6500mh/s
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    CHILDINTIME: postup prosím
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    rozchodit tezeni na windows na http://max.1gh.com je fakt easy, akorat jedinej storj kterej muzu pouzit je server v praci na kterym se do 17h pracuje :) takze to asi budu muset vypnout jeste..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    FLLIP: Především tam nemáš grafiku - no device detected. A pravděpodobně ti chybí OpenCL.dll v adresáři cgminer.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    FLLIP: pastni konfig neasi tyvole to jsou dotazy todleto.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    FLLIP: na scrypt mince stahni cgminer 3.7.2, tam je naposledy scrypt podpora a jinak to asi nevidí žádnou grafiku
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    slusny
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    aha, tak koukam, ze na coins-e dokonce za 0.03btc .. budu muset zmenit smenarnu :))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHILDINTIME: no na jednom starsim core2quad mam 4Mhs a to udela tak 1MAX za 3h a ten se da ted prodat za 0.015btc ...
    a na 8 jadrovym xeonu mi to dela asi 8Mhs.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Jo. :-) V době, kdy jsem komp kupoval, ještě žádnej 64-bit nebyl. :-) Pravda, mohl bych to zkusit narvat na jeden ten Windows Azure, ale na to dlabu, jsem rád, že jede Primecoin.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    HOUMLES: asi ma starej komp..jak to vypada s tim tezenim, nemam na to ted cas, ale kdyby to bylo ultra vyhodny tak si ho treba udelam. Kolik dostavas pri jakym hashrate na jakym procesoru?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: hm, tak to uz ti fakt nemuzu :))
    jenom ze zvedavosti, mas nejakej duvod mit 32bit kdyz je 64bit vicemene rychlejsi a rozsirenejsi?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Jenomže pro 64-bitová, ne 32, co mám.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Patrně neexistuje. Jediná verze, co jsem našel, je zřejmě scam, protože antivirus na to řve a má divnou velikost.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo tak koukam, ze na http://max.1gh.com/ je nahore link na stezeni toho cpuminera pro wokna .. tak nevim co plasis :) jednodusi to fakt bejt nemuze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam