• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ypool.net ‏@ypool_net 22m
    Due to the massive ongoing DDoS attacks motivated by the addition of MaxCoin we decided to drop support for the coin.

    oh god why
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: zatim se to tvaří tak, jako kdybych těžil LTC a že mi to má nasypat O.42 LTC za den..což by bylo asi stejný jako na jakymkoliv jinym LTC poolu, přitom server těží Doge..kde je profitability o 3O procent jinde, no uvidim ..zkusim tomu dát čas..každopadně mam radost po mejch výpadcích že těžim, od příštího tejdne budu mit levnejsi proud doma.. takže se profitabilita rapidně zlěpší :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BPB: Dej vědět, tohle mě hodně zajímá. Middlecoin se zatím tváří dost neutrálně, těžko říct po dvou dnech (za první den mi to nasypalo 0.035BTC, ale ostatní uživatelé tam mají při 3Mh/s skoky od 0.01 do 0.04), takže uvidíme.
    BPB
    BPB --- ---
    tak..protože mě nějak zlobí wifi a následně připojení na middlecoin pool.. (osatní pools fungujou) bez problemu, zkoušim novej pool co těží automaticky cca 5 scypt měn a směňuje je na LTC:
    referal link: https://www.ltcrabbit.com/#afodqd

    budu informovat jak to sype.. doufam, že to bude srovnatelný s middlecoin poolem
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    E2E4: ale jeste zkusim ten cgminer nejak donutit, hlavni sgminer 4.0.0 co mam na scrypt je v poho a starsi cgminer 3.1.0 co obcas pouzivam je taky v poho, ale nekompiloval jsme si je sam..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CHILDINTIME: Zkus atitweak, nekdy z nej nastavovani vetraku apod funguje i kdyz z cgmineru nefunguje..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    u me 3 .h soubory, na konci configure to adl je, gpu monitoring enabled a stejne hovno
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    u me to jsou tri .c soubory.... normalne pak configure --keccak nebo jak to je, na konci configure je tabulka kde by melo byt ADL_SDK found a keccak enabled
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: jinak zatim nejdostupnejsi mi prijde http://dwarfpool.com
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: i kdyz jsem tam nakopiroval ty knihovny tak to tam nemam, neni treba to pridat do nejakejch build flagu nebo configure?
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME:

    "gpu-fan" : "85,85,90",
    "temp-cutoff" : "95,95,95",
    "temp-overheat" : "90,90,90",
    "temp-target" : "85,85,85",
    "gpu-threads" : "1",
    "intensity" : "14,14,14",
    "gpu-memclock" : "1500,1500,1500",
    "gpu-powertune" : "20,20,20"
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: ted zase dlouho nejede pool a nemam to prepnuty na lokal, ale bylo to cca 400-500 Mhs na jednu R290... s I 14, ale mam pocit ze na scryptu s nejvysi intensity 7970 padaly, narozdil od R9
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: fakt pores to adl sdk, takhle to vubec nereguluje vetraky, uz jsem mel asi 5 minut stihu ze se jedna karta odpalila nez jsem to zkompiloval spravne
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: na 5*7970 mam 1.5GH/s..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: kolik ti to jede? zkousel jsi zvysovat intenzitu atd? ten cgminer na mych kartach nezobrazuje teploty atd, takze to kontroluju rucne pres gpumon
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: jaky mas hasrates?
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: jj peklo, proto to ted dam do pondeli na solo mining, tech 96 by to hodit mohlo pri trose stesti :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    uz mi to jede ok, akorat nemam stabilni pool..
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: chybi ti ADL_SDK
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: nutno nakopirovat knihovny ATI do slozky ADL_SDK... configure a make az pak... ja jsem jeste aplikoval patch https://github.com/whatcode/cgminer/commit/cbb5b29cc896c0cdb5973c5d8c40bad4ceb4d84c protoze s lokalnim maxcoind mi to furt hlasilo JSON error
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam