• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Sherlockcoin... bohové pod náma... :-D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    tohle je dobry...
    Latest Altcoin
    http://www.shiliwu.com/
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BPB: ok dik
    BPB
    BPB --- ---
    CHILDINTIME: ja tam dal ty samy hodnoty jako u scryptu, intesity 13, W 64, CPU 1O8O, RAM 1500, GPU powertune 15 nebo 20..ted nevim...pak to dokonce prestane hazet i tech 1Opc odmitnutejch..co sem mel vcera vecer na min poladenym stroji
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    a taky mi to dava mensi hashrate na kartu, protoze jsem to jeste nemel moc cas poladit..
    BPB
    BPB --- ---
    CHILDINTIME: jj..zapomněl jsem vepsat..mam dvě tydle karty ,)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BPB: ale to jedes na vic kartach ne? ja mam na 1.2-1.5gh/s od vcera vecer asi 70 MAX, ale vlastne uplne nemam prehled o tom hashratu a stabilite tezeni, takze je mozny ze mi to nejakej cas nejelo
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: na mcxnow troll boxu nekdo neco psal o tom ze nejakej velkej pool spadnul, ale vic nevim..
    B3DA
    B3DA --- ---
    všimly jste si jak po 20hodině klesla diff skoro o třetinu? žeby tolik fanoušků futuramy?
    BPB
    BPB --- ---
    mě se to nakonec podařilo nastavit asi takhe: HD 7970 na scyptu: 735 kh/s , keccak: 360 Mh/s, odmitnute shary: cca 3 procenta
    - dal jsem za posl. 24 hodin cca 25 MAX coins.. v dalších 24 hodinách to počítám bude tak polovina asi co ? ...ale kurzn a Cons-e docela lítá..ted je zas nad O,..3, což neni špatný
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: i tak to jde prijemne nahoru, jsem rad, ze jsem neprodal na 0.0015 ty natezeny mince..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Zatím jsem to jen proletěl, ale mají tam free trial 750 hodin chodu zdarma. Ještě nevím co přesně se dá po tu dobu spustit a jestli v tom není nějaká zrada.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: da se tam nekde neco poridit zadarmo jako to windows azure ? :)

    jako to je asi dolar (jeden primecoin), za to platit nehodlam :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Nejspíš ano. Já dávám cca. 1 za den, ale mám ještě Digital Ocean a domácí komp. V noci chci zkusit zapřáhnout Amazon. :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: pustil jsem primecoin na tech Windows azure serverech a na ypoolu to vypada tak na pul primecoinu za den. To je taky standard ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ..tak už nic :)))
    B3DA
    B3DA --- ---
    sledujete ten pump na mcxnow??? 0.3?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: To vydělávám na Primeconu víc! :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole ja se svyma 80 Mh/s delam na 1Gh poolu asi tak jdnoho maxe za doen, je to normalni ?
    BPB
    BPB --- ---
    tak dneska v 8:30 vecer, pri kurzu O.OO15 a počtu : neco pres 890tis mincí bude mit MAX kapitalizaci cca 87Otis USD, ...to by byl cca v top25
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam