• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    BPB: my těžíme od 2. dne po release. Až na pár dní, kdy jsme těžili MEOW, NYAN a podobně, jedeme jen na DOGE
    BPB
    BPB --- ---
    ORIEN: njo..taddy to nekdo podchytil brzo..ten Doge.. ja mu neveřil zezačátku..a tak jsem neudelal svuj zivotni obchod a nekoupil jsem O.5 Doge za O.1 BTC..mistotoho jsem jel kalit :))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ted uz uplne vestim ale odhadl bych ze pri tom zlomu prodaj spokulanti, takze to poleti dolu, pakz as nakoupej lidi co veri v dlouhodobej trend a ruzny boti, tak to tam bude poskakovat, pak to padne treba o 20%, az se vylejou spekulanti a pak to bude tak nejak zase pomalu rust. Nebo klesat :-)
    BPB
    BPB --- ---
    Kdy myslíte, že bude nejlepší okamžik na prodej ? v momentě změny už bude asi pozdě ..takže v sobotu brzo ráno..až to vyžene čína nahoru ?
    A cena by mohla vystřelit i ke 350 ne ? :)) (jsem optimista)


    ORIEN
    ORIEN --- ---
    OTAVA: Já to taky vidím na 300-400 a pak prodám tak 2-3M
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: az prijde ten zlom zacne IMHO kurz litat nahoru a dolu s vetsim volume, ale tak co to je dneska 1000 BTC zejo :-)
    MICA
    MICA --- ---
    OTAVA: Od 300 nás teď dělí prodeje za téměr 1000 BTC, snad se to prolomí no :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    samozrejme to je vesteni z rybich vnitrnosti, kledne to muze byt uplne jinak a pes slitne na 10
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jinak co se tech psu tyce - ja bych rekl ze dlouhodobe se cena pohybovala kolem 100 - 150. Neco ted jsou spekulativni nakupy, takce cilova cena v dlouhodobym horizontu bude treba .. 300. Ale nevylucuji ze po tom prepuleni ta cena vyleti na 400
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    profitabilita CPU mined coinu - srovnava tam datacoin, protoshares, memorycoin, quarkcoin, securecoin a primecoin, je to cca tejden starej report:
    http://www.reviewoutlaw.com/most-profitable-cpu-coin-list-alt-coin-profits-24-hours-mining/

    hodlam taky rozjet trial na windows azure, mohlo by se tu nekomu hodit, i kdyz bych to bral dost s rezervou - kazdej tezil jen 24hodin, navic ruzny pooly a smenarny by hodily imho uplne jiny vysledky..
    BPB
    BPB --- ---
    hele..jestli si chcete zaspekulovat na čoklovi.. můžu pujčit nějaký LTC..ale mě už se do toho nechtělo :) kdyztak pošta
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ok, tenhle kurz funguje? Tak jo, vyměním 30k koček za 15k čoklů :o)
    zn.Cryptsy
    BPB
    BPB --- ---
    OTAVA: pošli doge adresu do posty ,)
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: nojo, MOEW šlo na cryptsy do hajzlu, ještě že jsem za zbytek BTC koupil další 280X a nešel jsem all in do MEOW
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    vymenim 6,5 k kocek na Cryptsy za 3 k coklu :-)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Vyměním 20k koček za 20k čoklů :o)
    BPB
    BPB --- ---
    nakoupil sem toho čokla celkem za 2 BTC..tak sem zvědav..kam až to poletí.. bude nějaká ta anketa ? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PLNT: mel jsem se ve skole vic ucit ten LInux ach jo :(
    PLNT
    PLNT --- ---
    Chcete testovací VPS na týden zdarma? - datacentrum WEDOS
    http://datacentrum.wedos.com/a/342/chcete-testovaci-vps-na-tyden-zdarma.html
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jinak statistiky za middlecoin -s třemi hodinami přesně pět dní těžby na 3Mh/s

    Balance:
    0.01478167
    Accepted MH/s:
    2.945
    Accepted shares:
    158
    Last update time:
    Tue 11 Feb 12:36:23
    Unexchanged:
    0.02089861
    Rejected MH/s:
    0.019
    Rejected shares:
    1
    Immature:
    0.00362767
    Total MH/s:
    2.964
    Total shares:
    159
    Total:
    0.03930795
    % rejected MH/s:
    0.63
    % of rejected shares:
    0.63
    Paid out:
    0.12887318

    Což ve finále znamená, že mám výtěžnost téměř přesně 1BTC za třicetidenní kalendářní měsíc. Což není špatné, ale ani taková pecka - prostě odvádíte poměrně vysoké poplatky (4%) za to že se o nic nemusíte starat a máte své denní jisté.
    Pro porovnání, v současné době mi coinwarz ukazují 1BTC za těžbu čokla na 24 dní, za těžbu LTC na 36 dní (teď když je o 20% menší diff). S tím, jak všichni dobře víme se výsledné hodnoty mohou výrazně lišit :D
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Přesvědčili jste mě, zkusím ještě na dva dny přepnout na čokla. Anketa npkc, aby jsme se pokusili trefit kam až to vyletí? :o)

    ORIEN: Já mám normální kovový rám a mám ho tam proto, že karty musíš z desky nějak přes risery vytáhnout (na desku se ti jinak vejdou sotva dvě) a někam je pověsit. A na ten rám se dá ověnčit dalším větráním. Otázka je, čemu říkáš šílená konstrukce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam