• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    BPB: my těžíme od 2. dne po release. Až na pár dní, kdy jsme těžili MEOW, NYAN a podobně, jedeme jen na DOGE
    BPB
    BPB --- ---
    ORIEN: njo..taddy to nekdo podchytil brzo..ten Doge.. ja mu neveřil zezačátku..a tak jsem neudelal svuj zivotni obchod a nekoupil jsem O.5 Doge za O.1 BTC..mistotoho jsem jel kalit :))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ted uz uplne vestim ale odhadl bych ze pri tom zlomu prodaj spokulanti, takze to poleti dolu, pakz as nakoupej lidi co veri v dlouhodobej trend a ruzny boti, tak to tam bude poskakovat, pak to padne treba o 20%, az se vylejou spekulanti a pak to bude tak nejak zase pomalu rust. Nebo klesat :-)
    BPB
    BPB --- ---
    Kdy myslíte, že bude nejlepší okamžik na prodej ? v momentě změny už bude asi pozdě ..takže v sobotu brzo ráno..až to vyžene čína nahoru ?
    A cena by mohla vystřelit i ke 350 ne ? :)) (jsem optimista)


    ORIEN
    ORIEN --- ---
    OTAVA: Já to taky vidím na 300-400 a pak prodám tak 2-3M
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: az prijde ten zlom zacne IMHO kurz litat nahoru a dolu s vetsim volume, ale tak co to je dneska 1000 BTC zejo :-)
    MICA
    MICA --- ---
    OTAVA: Od 300 nás teď dělí prodeje za téměr 1000 BTC, snad se to prolomí no :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    samozrejme to je vesteni z rybich vnitrnosti, kledne to muze byt uplne jinak a pes slitne na 10
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jinak co se tech psu tyce - ja bych rekl ze dlouhodobe se cena pohybovala kolem 100 - 150. Neco ted jsou spekulativni nakupy, takce cilova cena v dlouhodobym horizontu bude treba .. 300. Ale nevylucuji ze po tom prepuleni ta cena vyleti na 400
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    profitabilita CPU mined coinu - srovnava tam datacoin, protoshares, memorycoin, quarkcoin, securecoin a primecoin, je to cca tejden starej report:
    http://www.reviewoutlaw.com/most-profitable-cpu-coin-list-alt-coin-profits-24-hours-mining/

    hodlam taky rozjet trial na windows azure, mohlo by se tu nekomu hodit, i kdyz bych to bral dost s rezervou - kazdej tezil jen 24hodin, navic ruzny pooly a smenarny by hodily imho uplne jiny vysledky..
    BPB
    BPB --- ---
    hele..jestli si chcete zaspekulovat na čoklovi.. můžu pujčit nějaký LTC..ale mě už se do toho nechtělo :) kdyztak pošta
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ok, tenhle kurz funguje? Tak jo, vyměním 30k koček za 15k čoklů :o)
    zn.Cryptsy
    BPB
    BPB --- ---
    OTAVA: pošli doge adresu do posty ,)
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: nojo, MOEW šlo na cryptsy do hajzlu, ještě že jsem za zbytek BTC koupil další 280X a nešel jsem all in do MEOW
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    vymenim 6,5 k kocek na Cryptsy za 3 k coklu :-)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Vyměním 20k koček za 20k čoklů :o)
    BPB
    BPB --- ---
    nakoupil sem toho čokla celkem za 2 BTC..tak sem zvědav..kam až to poletí.. bude nějaká ta anketa ? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PLNT: mel jsem se ve skole vic ucit ten LInux ach jo :(
    PLNT
    PLNT --- ---
    Chcete testovací VPS na týden zdarma? - datacentrum WEDOS
    http://datacentrum.wedos.com/a/342/chcete-testovaci-vps-na-tyden-zdarma.html
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jinak statistiky za middlecoin -s třemi hodinami přesně pět dní těžby na 3Mh/s

    Balance:
    0.01478167
    Accepted MH/s:
    2.945
    Accepted shares:
    158
    Last update time:
    Tue 11 Feb 12:36:23
    Unexchanged:
    0.02089861
    Rejected MH/s:
    0.019
    Rejected shares:
    1
    Immature:
    0.00362767
    Total MH/s:
    2.964
    Total shares:
    159
    Total:
    0.03930795
    % rejected MH/s:
    0.63
    % of rejected shares:
    0.63
    Paid out:
    0.12887318

    Což ve finále znamená, že mám výtěžnost téměř přesně 1BTC za třicetidenní kalendářní měsíc. Což není špatné, ale ani taková pecka - prostě odvádíte poměrně vysoké poplatky (4%) za to že se o nic nemusíte starat a máte své denní jisté.
    Pro porovnání, v současné době mi coinwarz ukazují 1BTC za těžbu čokla na 24 dní, za těžbu LTC na 36 dní (teď když je o 20% menší diff). S tím, jak všichni dobře víme se výsledné hodnoty mohou výrazně lišit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam