• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ORIEN: ja presne na tom prodelal - koupil moony za 18 a ony padly na 11 :D
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    MICA:
    Náš long term:
    3. snížení odměn - 250k
    4. snížení odměn - 250k
    5. snížení odměn - 750k
    6. snížení odměn - 750k
    začátek roku 2017 - 200k
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    MICA: Všechno ne, většinu. Máme rezervu na energie (2,5 měsíce) a další výdaje okolo (klimatizace = bude nutná jakmile opadnou mrazy). A další investice neplánujeme. Ledaže by se povedl nějaký husarský kousek, jako posledně. Jsem většinu DOGE převedl na BTC a nakoupil MOONy za 11 a tentýž den prodal za 34 - vstoupily moony na cryptsy ten den. Ale nevěděl jsem, že mají tam vstoupit, jsem ráno koukal na jejich graf a řikal si, že ta měna zní dobře. To nám hodně pomohlo.
    MICA
    MICA --- ---
    Co vlastně nakládáte s natěženými coiny? Kolik si necháváte na dlouhodobé šetření? Kolik reinvestujete do rigu a jakou část rozfofrujete?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MICA: přesně, mít rig na start doge, to by byla paráda :)
    MICA
    MICA --- ---
    ORIEN: To co natěžíte opět investujete do rigu? Já pořád přemýšlím jestli je výhodnější čekat co se bude dit s kurzama a držet všechny coiny nebo aspoň půlku těžby postupně reinvestovat.

    Nejvíc mě stejně mrzí, že jsem se nevysral na spekulovaní s Litecoiny co jsem horko těžko natěžil
    šunkovou ATI 5750 od začátku minulého roku, neprodal je během listopadu-prosince a nekoupil za ně
    rig co mám dneska. Mít tak na začátku dogecoinu 2.5 MHash rig a né jenom 5750 a 270X :(
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    TOXICMAN: Celkem nevím, ale zvětšilo nám to farmu 9x než co jsme měli, když jsme začali
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ORIEN: tak to gratulace, kolik si jich natěžil celkem?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo me to taky nic nehodilo .. bez poolu je to na nic proti tem farmam a botnetum, ale jako je to novej algoritmus tak bych to uplne nezatracoval az otevrou pooly
    B3DA
    B3DA --- ---
    BORGDOG: taky nic, pred chvili jsem to vypnul.. waste of time.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TOXICMAN: Takže mažu. :-) Jo, a pokud je to třeba, omlouvám se - když po sobě čtu, co jsem včera psal, připadám si jak král trollů. :-( Blbej den a tak vůbec. Aspoň jsem se na tom něco trochu přiučil - a díky všem.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BORGDOG: měl jsem na tom celkem 20jader, kolem 1500MH/s a taky nic
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Dotaz - podařilo se tu někomu vytěžit nějaký ten riecoin? Já to nechal běžet celou noc a padlo kulový...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Potvrzuju. Já nechal doběhnout a nestane se nic. Servery prostě vypnou, akorát pak začnou otravovat dvakrát denně spamem o upgrade a zaplacení. Prostě jsem to smazal, zrušil pro jistotu i celou subscription a hotovo. Velký pozor bych si dal u toho Amazonu. Tam jsou ty podmínky služby napsané tak, že to na mě dělá dojem, že SKUTEČNĚ přejdou automaticky od trialu ke strhávání peněz z kreditky a na nic se neptají.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    na jejich webu kdyz tdas upgrade tak to tam pise :

    We're glad you're enjoying your stay. So why not make your Windows Azure experience even better? Upgrade to a full Windows Azure pay-as-you-go subscription to unlock all features. You will still enjoy all existing benefits and will only be billed for usage beyond what is included in the Free Trial.

    Takze az dojde kredit, tak je IMHO proste hotovo a dal to nepojede.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    CHILDINTIME: nekdo tu rikal ze se to proste cely jenom zrusi ?

    muzete to prosim potvrdit kdo mate zkusenost ?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    kdo jste si delali ty win azure dejte na to pozor, nechal jsem to bezet od vikendu a dnes kdyz jsem zalogoval tak mi to rikalo, ze kredit vyprsi zitra..nevim co by se stalo dal, ale svoji subscription uz jsem zrusil.
    BPB
    BPB --- ---
    tak jsem si teď chvilku hral s nastavenim karet na těžbu MAX coinu a musim konstatovat že:
    gpu engine: nataktovat co nejvýš, memory clock klidně o něco snížit..výsledný hodnoty na tom tolik nezávisí

    tzn u GIGABYTE HD 7970: z toho dostávám 370 MH/s , temp je cca 70C, nastaveni: GPU engine: 1100, mem clock 1400 (a klidně níž)..nejlepší číslo jsem z toho na chvili dostal mezi 1300 a 1400)..a to cca 380 MH/s....ale uz se mi to nepodařilo zopakovat, moc sem se v tom stoural a chtel furt vic :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    předpokládám gen=1 je pouze příznak, že samotná peněženka má dovolovat a pro připojení z minerd je důležité server=1 a rpcuser
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    lol

    congrats, what system/speed are you running
    176 threads.
    2P X5650 @ 3.8GHz
    2P E5-2650
    2P E5-2448L
    2P E5-2670 V2
    4P Opteron 6172

    Quote from: AizenSou on Today at 11:41:57 PM
    Lucky one. How is your total knumbers/s ?
    15,575,660
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam