• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    Je tady vůbec někdo kdo netěží MAX a DOGE ale spíše zkouší vychytat úplně nové coiny? Abych přidal moje zkušenosti, tak jsem celkem uspěl na Astrocoinu (ale teď už je mrtvý), držím nějaké PotCoiny kvůli tomu, že to má "nápad" a těžím i přikupuju UTC víceméně od jeho startu. V pátek přepínám na PandaCoin.
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    BORGDOG: funguje (http://www.thepandacoin.com/) ale je tam jen obrázek.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Funguje vám hlavní stránka PandaCoinu? Chtěl jsem se na to podívat, jestli se vyplatí počíhat si v pátek na start, ale pořád mi to hází "404."
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: pokud budou výrazně odlišný, tak ta méně výkonná asi nebude moc stíhat zasílat shares
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    hele jak je to s workerama na poolech?
    kdyz pojedu vic karet na jednoho workera bude to mit nejakou jinou nevyhodu krome toho, ze neuvidim staty jednotlivych karet? jak to bude s diffem v pripade, ze budou vykonove dost odlisny?
    BPB
    BPB --- ---
    TOXICMAN: 2x750 kh/s scryptu, joo.no..taky musim poprosit kamose programatora..at mi napiše něco na kontrolu těžení... s tim nastavenim, co jsem sem házel...tak to sice z jedny karty tahalo az 380 ale po hodině mi to spadlo..ale nemuzu rict proč..mozna se mi přehřívala jedna karta (dnes jsem vyčistil a hned má o 5 st míň)

    jinak dotaz..používáte už někdo novou verzi bfgmineru ? opět musim poprosit svého guru o nastavení..ale prej z mejch karet to pak namisto 750 khs muze vyzdimat az 800, a 6 procent navic..kde je najdete že jo :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BPB: s jakým hashrate? já jsem už maxe opustil, pořád mi padal ten miner a pak to půl noci nejede...
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: moje aktualni propočty:
    MAX: 0,034 BTC/den
    LTC: 0,026 BTC/den
    DOGE: 0,023 BTC/den
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    hlaska na pool.dogechain.info kde tezim: Due to a bug in dogecoin, we're forced to revert to dogecoin 1.4.1. This takes a few hours. In the meanwhile, mining will continue!

    nevim o jaky bug jde, jeste jsem to nehledal, ale snad ne nic vaznyho..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nechcete někdo ten odpočet naimplantovat do záhlaví? :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já zase začínám mít cukání to přepnout na ltc, když vidím tu diff: )
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    diff pres 2000 ? a moje R 280x prijde az zitra ? omg !
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    BORGDOG: Já mám všechno na DOGE, ale je to risk, ta měna bude od pátku několik dnů až týdnu docela prudce měnit hodnotu ... uvidíme po pátku no ... osobně věřím, že se zhodnotí 4x ;)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já si zatím všechno nechávám. Ale pomalu uvažuju, že za ty Primecoiny a vyklikané bitcoiny taky vsadím na Doge. Tu měnu už tolikrát pohřbívali a tolikrát zas vstala...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BPB: pravda je ze LTC am potencial v tom ze si za nej obcas nekde neco koupis. Ale hodne lidi z LTC switchlo na psy a tim se to cely posralo.

    Ja obcas taky houpnu na nejaky mene, ale v praci nemam cas u toho sedet a koukat co to zrovna dela :-)
    BPB
    BPB --- ---
    v DOGy je ještě potenciál "bezdůvodného" několikanásobnýho růstu...to se postupně přelejvá z měny na měnu bych řekl..nejdriv to blo BTC, pak LTC..a dálší měna ?..to se ještě uvidí. Já ted budu držet půlku v DOGi a půlku v LTC a mezitim to různě traduju a zhodnocuji třeba
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ORIEN: ja presne na tom prodelal - koupil moony za 18 a ony padly na 11 :D
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    MICA:
    Náš long term:
    3. snížení odměn - 250k
    4. snížení odměn - 250k
    5. snížení odměn - 750k
    6. snížení odměn - 750k
    začátek roku 2017 - 200k
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    MICA: Všechno ne, většinu. Máme rezervu na energie (2,5 měsíce) a další výdaje okolo (klimatizace = bude nutná jakmile opadnou mrazy). A další investice neplánujeme. Ledaže by se povedl nějaký husarský kousek, jako posledně. Jsem většinu DOGE převedl na BTC a nakoupil MOONy za 11 a tentýž den prodal za 34 - vstoupily moony na cryptsy ten den. Ale nevěděl jsem, že mají tam vstoupit, jsem ráno koukal na jejich graf a řikal si, že ta měna zní dobře. To nám hodně pomohlo.
    MICA
    MICA --- ---
    Co vlastně nakládáte s natěženými coiny? Kolik si necháváte na dlouhodobé šetření? Kolik reinvestujete do rigu a jakou část rozfofrujete?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam