• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    URBI: http://panda.chaosagent.org/index.php
    The Pool - Mining Evolved I Home
    http://panda.coinvention.net/
    United-Miners - Mining Evolved I Home
    https://panda.united-miners.com/index.php

    Zatím číhám tady. Ale bez peněženky jsem se ještě nikam neregistroval... aby to nedopadlo jak Maxcoin.
    URBI
    URBI --- ---
    Cus, na jakem poolu číhate na pandu?dikec
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: A už je někde peněženka? Na hlavní stránce mají pořád jen obrázek a na poolu taky nic.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Během pár hodin startuje panda, já půjdu těžit asi tam. Na pár dní, než to přidají na cryptsy: )
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    TOXICMAN: prejdu na LTC. Ale jen abych podporil pokles mineru v DOGE a klesla diff. Pak se zase vratim.
    Trh, cena nahoru.
    MICA
    MICA --- ---
    TOXICMAN: Já si myslím, že bude následovat velký pokles výkonu sítě, teda alespoň do doby než nějak víc vyleze cena
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TOXICMAN: uz jsem to tu psal nedavno, co si myslim, muj prodej je na 330. ale spis si myslim ze se to neproda, budu drzet na longa.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    chybí 1000 bloků do dělení odměny za DOGE blok... rád bych slyšel, co si myslíte, že se stane s trhem v té době
    BPB
    BPB --- ---
    mě ted prevod z coins-e ma cryptsy trval asi 15 minut..za dalsich 5 se to hned pripsalo snad, asi jsem vip kllient či co :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    Mi posledni taky trval skoro den. Provedeny z 1.4 penezenky (aktualni je uz 1.5) a na starou adresu (cryptsy doporucuje vygenerovat novou, menili system a stara vede nekam, kde to kontroluji mene casto- bylo to v tweetech)
    MICA
    MICA --- ---
    Mně poslední depozit Dogecoinů trval 28 hodin
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    MRDAC_BEDEN: Včera (cca15,00) to trvalo 4 minuty včetně potvrzení.... docela jsem zíral
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    BLOODRAT: ja tam DOGE posilam dvakrat denne - rano a vecer tam jsou a vecer a rano tam jsou. pomalost cryptsy je bajna a rozcilovat se nad tim je zbytecne.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BORGDOG: to nepochybně :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Další ticket na Cryptsy kvůli depositu, už mě ale fest serou, jak mám reagovat na kurz s víc jak 24 hod zpožděním?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TOXICMAN: Start MAX byla zpotvořenina epického kalibru.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ENAPAY: tak MAX byl nový, je tu pár dní :) nějaké zkouším hned po startu, ale zatím to nějak moc nevychází
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    B3DA: Mě aktuálně nejvíc mrzí že jsem nestihl Vertcoin. Snad mi to UTC vynahradí.
    B3DA
    B3DA --- ---
    ENAPAY: Já třeba teďka jedu leaf, dokud je diff nízko, alespoň na 1 kartu, zbytek doge asi tak do dělení bloku.. pak se uvidí.
    Pořád něco hledám a pokouším se jet zajímavější mince od startu, když pak občas stihnu prodat za dobrou cenu tak supr, vždycky se snažim něco držet do budoucna. Taky podle toho jak se jeví dev a jak se zachová komunita.. něco dumpuju zcela.
    Mě právě hrozně baví jak je furt na výběr něco nového :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ENAPAY: No, já se právě snažím "vychytávat" ty nové, protože pak je snad šance, že aspoň něco rychle urvu, než stoupne diff. Akorát první dva pokusy nevyšly. Panda bude třetí. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam