• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    URBI: Inu, bordel. Někdo předtím už měl stejný nápad, tak tu máme dva coiny stejného názvu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    URBI: jo, jedna Panda už je...
    URBI
    URBI --- ---
    URBI
    URBI --- ---
    BORGDOG: Rozumim, taky se snazim chytat zacatky, ale nekdy se to fest zjebe! treba Coinye! toho mam tri prdele a muzu se nato tak koukat jen:DD
    Kdy ma panda presne zacit nevim...hledam
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    URBI: Tentokrát se snažím být připravenej v naději, že konečně něco urvu. :-) Kdy je vlastně přesně ten start v přepočtu na náš čas?
    URBI
    URBI --- ---
    BORGDOG: zupa, dikec...ten Max byl dobrej OLOL!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    URBI: http://panda.chaosagent.org/index.php
    The Pool - Mining Evolved I Home
    http://panda.coinvention.net/
    United-Miners - Mining Evolved I Home
    https://panda.united-miners.com/index.php

    Zatím číhám tady. Ale bez peněženky jsem se ještě nikam neregistroval... aby to nedopadlo jak Maxcoin.
    URBI
    URBI --- ---
    Cus, na jakem poolu číhate na pandu?dikec
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: A už je někde peněženka? Na hlavní stránce mají pořád jen obrázek a na poolu taky nic.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Během pár hodin startuje panda, já půjdu těžit asi tam. Na pár dní, než to přidají na cryptsy: )
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    TOXICMAN: prejdu na LTC. Ale jen abych podporil pokles mineru v DOGE a klesla diff. Pak se zase vratim.
    Trh, cena nahoru.
    MICA
    MICA --- ---
    TOXICMAN: Já si myslím, že bude následovat velký pokles výkonu sítě, teda alespoň do doby než nějak víc vyleze cena
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TOXICMAN: uz jsem to tu psal nedavno, co si myslim, muj prodej je na 330. ale spis si myslim ze se to neproda, budu drzet na longa.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    chybí 1000 bloků do dělení odměny za DOGE blok... rád bych slyšel, co si myslíte, že se stane s trhem v té době
    BPB
    BPB --- ---
    mě ted prevod z coins-e ma cryptsy trval asi 15 minut..za dalsich 5 se to hned pripsalo snad, asi jsem vip kllient či co :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    Mi posledni taky trval skoro den. Provedeny z 1.4 penezenky (aktualni je uz 1.5) a na starou adresu (cryptsy doporucuje vygenerovat novou, menili system a stara vede nekam, kde to kontroluji mene casto- bylo to v tweetech)
    MICA
    MICA --- ---
    Mně poslední depozit Dogecoinů trval 28 hodin
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    MRDAC_BEDEN: Včera (cca15,00) to trvalo 4 minuty včetně potvrzení.... docela jsem zíral
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    BLOODRAT: ja tam DOGE posilam dvakrat denne - rano a vecer tam jsou a vecer a rano tam jsou. pomalost cryptsy je bajna a rozcilovat se nad tim je zbytecne.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BORGDOG: to nepochybně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam