• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BLOODRAT: cože, 2.5 BTC za noc těžby ?!
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: zatim se to da prodat jen na jedny burze? kde je nejvetsi objem pls ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BPB: Určitě asi jo. Jen doufám, že to nespadne pod 45 než mi kokoti z chaospoolu odemknou account.
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: tos dal fakt za noc ? congrats ! mozna sem se teda taky mel pokusit.. i kdyz s mejma schopnostma ..jsem rad..ze jsem rozjel MAXEe tenkrat ..s mistni pomoci :))

    Možná to začnou lidi a těžaři dumpovat ne ?..stejnej průbeh jako u MAXe ? tzn...mozna radsi prodat ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Dobrý, já věděl že se něco zesere, na chaospoolu mi nefunguje token na account unlock, už jsem jim psal, tak mi držte palce ať nespadne kurz než mi odpoví a vyřeší to :o)
    Co myslíte, bylo by rozumný držet si půlmega do otevření Pandy na Cryptsy nebo all out? Mě těch 2.5Btc asi docela stačí :D


    MORPHLER: Jo, rozběhlo se to nakonec, po přidání nodes skoro okamžitě :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BLOODRAT: prave, ze nedelal. jen to trvalo nez to nekoho naslo. asi muzes pridat a uspisit to.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MORPHLER: No, tak mám asi čas se uklidnit :o)

    A co přidávání nodes atp? Dělals?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BLOODRAT: mi se tak po hodine nakonec syncla, ale pred tim taky nic...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nějak se mi ta peněženka nesyncuje, tam je ještě potřeba vytvořit nějaký conf, že?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: Mám 4x R9 280x Sapphire rig, celkový výkon 3Mh/s standartní scrypt, tohle mi jelo tak 1200kh/s.
    MICA: Jo, zapnul jsem to v pět ráno přes telefon (byl jsem na šichtě) a šel spát. Teď torazím po pár hodinách spánku dom a zjišťuju celý rozhozený, že se štěstěna usmála, předtím jsem nespal asi padesát hodin, takže jsem celkem slušně mimo :oD
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: A to si jel celou dobu na panda.chaosagent.org:3341 ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Díkes všem, nevíte kde stáhnu win wallet? Ten link od Borgdoga nefunguje...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BLOODRAT: mimochodem, s jakým scrypt (klasickym) výkonem jsi toto udělal?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: Gratz !
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BLOODRAT: tak to gratulace, tohle jsem prospal...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já tam mám šest mega, po tý první půlhodině to šlo strašně dolů.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole ja mam 88 - ten zastranej pool musi bejt nejakej cinknutej, nebo co. Mi nerikej ze s jednou 280x dam za nejaky tri a pul hodiny min nez 100 pand tyvole !!!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Očekávám tipy! :-) Sice mám jenom 30 tisíc, ale je to něco... tohle byl podařený start!! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam