• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BLOODRAT: hustý, já se snad taky dám na tyhlety novoty..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    No ale ještě netleskat, furt to mám v pandách a nemůžu je dostat z poolu :/ Doufám že to vyřeší rychle, jinak mám před sebou dalších 50 hodin beze spánku...chudák manželka!
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: dejte ho na nástěnku !! :)
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    E2E4: Kdyby za noc....za první půlhodinu! V 4:55 jsem nastartoval rig (na chaospoolu jsem byl mezi první desítkou), to byla diff už 4...a když jsem šel spát, koukal jsem že mám natěženo 5.8m....říkal jsem si že je to číslo nějaký divný :o)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BLOODRAT: cože, 2.5 BTC za noc těžby ?!
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: zatim se to da prodat jen na jedny burze? kde je nejvetsi objem pls ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BPB: Určitě asi jo. Jen doufám, že to nespadne pod 45 než mi kokoti z chaospoolu odemknou account.
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: tos dal fakt za noc ? congrats ! mozna sem se teda taky mel pokusit.. i kdyz s mejma schopnostma ..jsem rad..ze jsem rozjel MAXEe tenkrat ..s mistni pomoci :))

    Možná to začnou lidi a těžaři dumpovat ne ?..stejnej průbeh jako u MAXe ? tzn...mozna radsi prodat ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Dobrý, já věděl že se něco zesere, na chaospoolu mi nefunguje token na account unlock, už jsem jim psal, tak mi držte palce ať nespadne kurz než mi odpoví a vyřeší to :o)
    Co myslíte, bylo by rozumný držet si půlmega do otevření Pandy na Cryptsy nebo all out? Mě těch 2.5Btc asi docela stačí :D


    MORPHLER: Jo, rozběhlo se to nakonec, po přidání nodes skoro okamžitě :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BLOODRAT: prave, ze nedelal. jen to trvalo nez to nekoho naslo. asi muzes pridat a uspisit to.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MORPHLER: No, tak mám asi čas se uklidnit :o)

    A co přidávání nodes atp? Dělals?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BLOODRAT: mi se tak po hodine nakonec syncla, ale pred tim taky nic...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nějak se mi ta peněženka nesyncuje, tam je ještě potřeba vytvořit nějaký conf, že?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: Mám 4x R9 280x Sapphire rig, celkový výkon 3Mh/s standartní scrypt, tohle mi jelo tak 1200kh/s.
    MICA: Jo, zapnul jsem to v pět ráno přes telefon (byl jsem na šichtě) a šel spát. Teď torazím po pár hodinách spánku dom a zjišťuju celý rozhozený, že se štěstěna usmála, předtím jsem nespal asi padesát hodin, takže jsem celkem slušně mimo :oD
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: A to si jel celou dobu na panda.chaosagent.org:3341 ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Díkes všem, nevíte kde stáhnu win wallet? Ten link od Borgdoga nefunguje...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BLOODRAT: mimochodem, s jakým scrypt (klasickym) výkonem jsi toto udělal?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: Gratz !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam