• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: me to nejlip jede kdyz vlastne nic nenastavuju, poustim:
    ./cgminer --keccak -o stratum+tcp://max.suprnova.cc:3333 -u childintime.1 -p 1 -o stratum+tcp://erebor.dwarfpool.com:3339 -u mbu4bYT1dgYvmHsV4FujNZVar8Rw6AggHV -p 1 --failover-only -o stratum+tcp://moria.dwarfpool.com:3339 -u mbu4bYT1dgYvmHsV4FujNZVar8Rw6AggHV -p 1

    … takze karty si cgminer nejak nastavi sam, coz u mych 7970 znamena 1050 core, 1500 mem, intensity 6 a dava to 335Mh/s na kartu a 0 rejectu.
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME:

    export DISPLAY=:0
    export GPU_MAX_ALLOC_PERCENT=100
    export GPU_USE_SYNC_OBJECTS=1

    /home/mica/miners/cgminer_keccak/cgminer --keccak --config /home/mica/miners/cgminer_keccak/cfg/maxcoin.conf
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: poustis cgminer --keccak ?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Vypínám chaospool. Tohle vypadá špatně... možná jsem se radoval předčasně. :-(
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    OTAVA: také asi budu držet 2 týdny cca ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIKE23: ja drzim, pod 300 nejdu :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Začal očekávaný výprodej DOGE ... jeho cena trochu padá:(
    MICA
    MICA --- ---
    Máte někdo zkušenosti s rozbíhání keccaku na linuxu/Ubundu 12 a na 280x? Vyhazuje mi to 100% HW chyb Config co používám http://puu.sh/6VKti/356390c455.txt
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Hlásím že mince jsem z Chaospoolu ještě nedostal, na emaily nereagujou postižených je víc a lidé začínají na fóru skuhrat že je to scampool, tak doufám že jsou to jen technický problémy a ještě to dobře dopadne...kurvafix. Byl bych docela nasranej.
    BPB
    BPB --- ---
    TOXICMAN: ja teda pamatuju o neco vic coinů už...ale byla to paráda..minulej rok, zlaty časy Fontasovejch pump !
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    je to džungle coinů a lidi skáčou od jednoho k druhýmu...
    pamatujete na pumpy, kdy se na btc-e vybíralo mezi 5 coiny? :)
    BPB
    BPB --- ---
    maly upozornění..zase se to hybe u MAXEe směrem nahoru! a zveda se objem (mcxnow)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: mno jo, kocek je na svete plno a zadna nebyla moc nikm podporovana, ta panada a Max se zda maji nejaky zaklady.

    Jinak konecne se to utrho a mam tam asi 2 k Pand, tak snad to do vecera da aspon tu desitku
    MICA
    MICA --- ---
    Nevim no, třeba MEOW po přidání na cryptsy docela do hajzlu
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No, já zas budu mít dilema, co s těma pandama. :-) Ještě nikdy jsem netradoval... a nechci to pohnojit zrovna na svém jediném pořádném výtěžku. :-) Takže asi budu držet.
    BPB
    BPB --- ---
    CHILDINTIME: ja mam nastavenej buy dalsich coinu na 0.002 a sell na 0.0099, uvidime
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BPB: tak verim/doufam ze se to jeste aspon chvili nahore bude, drzim asi 200 minci co jsem natezil a neprodal, vcera jsem ten peak nejak minul.
    BPB
    BPB --- ---
    ja tomu MAXovi furt verim..vcera sem si zaspekuloval se stovkama coinu, ted drzim uz jenom asi 11O a neprodavam..i kdyby to padalo.. Max Keiser je peknej lišák...to beze sporu..ale myslim si, že nedělal svoji měnu jen aby vydělal na startu..a pak jednou vlnou...myslim, že uvidíme ještě další pumpy, tzn..ja to risknu a chvili počkám
    BPB
    BPB --- ---
    MICA: sprav si chut na MAXovi ,) melo by se nechat dostat 0.05 az 0.07 BTC/24...aspon .)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já zas i na svém muzeálním stroji vytěžil okolo 30 000 pand. Není to moc, ale mám radost. :-)
    MICA
    MICA --- ---
    Mmm já měl teda taky téměř bezesnou noc díky ovladačům co jsem pokusy o kompilaci vertmineru zesral a jediný co z Pandacoinu mám je uplnej 12ti hodinovej výpadek těžení :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam