• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    je to džungle coinů a lidi skáčou od jednoho k druhýmu...
    pamatujete na pumpy, kdy se na btc-e vybíralo mezi 5 coiny? :)
    BPB
    BPB --- ---
    maly upozornění..zase se to hybe u MAXEe směrem nahoru! a zveda se objem (mcxnow)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: mno jo, kocek je na svete plno a zadna nebyla moc nikm podporovana, ta panada a Max se zda maji nejaky zaklady.

    Jinak konecne se to utrho a mam tam asi 2 k Pand, tak snad to do vecera da aspon tu desitku
    MICA
    MICA --- ---
    Nevim no, třeba MEOW po přidání na cryptsy docela do hajzlu
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No, já zas budu mít dilema, co s těma pandama. :-) Ještě nikdy jsem netradoval... a nechci to pohnojit zrovna na svém jediném pořádném výtěžku. :-) Takže asi budu držet.
    BPB
    BPB --- ---
    CHILDINTIME: ja mam nastavenej buy dalsich coinu na 0.002 a sell na 0.0099, uvidime
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BPB: tak verim/doufam ze se to jeste aspon chvili nahore bude, drzim asi 200 minci co jsem natezil a neprodal, vcera jsem ten peak nejak minul.
    BPB
    BPB --- ---
    ja tomu MAXovi furt verim..vcera sem si zaspekuloval se stovkama coinu, ted drzim uz jenom asi 11O a neprodavam..i kdyby to padalo.. Max Keiser je peknej lišák...to beze sporu..ale myslim si, že nedělal svoji měnu jen aby vydělal na startu..a pak jednou vlnou...myslim, že uvidíme ještě další pumpy, tzn..ja to risknu a chvili počkám
    BPB
    BPB --- ---
    MICA: sprav si chut na MAXovi ,) melo by se nechat dostat 0.05 az 0.07 BTC/24...aspon .)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já zas i na svém muzeálním stroji vytěžil okolo 30 000 pand. Není to moc, ale mám radost. :-)
    MICA
    MICA --- ---
    Mmm já měl teda taky téměř bezesnou noc díky ovladačům co jsem pokusy o kompilaci vertmineru zesral a jediný co z Pandacoinu mám je uplnej 12ti hodinovej výpadek těžení :D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BLOODRAT: hustý, já se snad taky dám na tyhlety novoty..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    No ale ještě netleskat, furt to mám v pandách a nemůžu je dostat z poolu :/ Doufám že to vyřeší rychle, jinak mám před sebou dalších 50 hodin beze spánku...chudák manželka!
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: dejte ho na nástěnku !! :)
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    E2E4: Kdyby za noc....za první půlhodinu! V 4:55 jsem nastartoval rig (na chaospoolu jsem byl mezi první desítkou), to byla diff už 4...a když jsem šel spát, koukal jsem že mám natěženo 5.8m....říkal jsem si že je to číslo nějaký divný :o)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BLOODRAT: cože, 2.5 BTC za noc těžby ?!
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: zatim se to da prodat jen na jedny burze? kde je nejvetsi objem pls ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BPB: Určitě asi jo. Jen doufám, že to nespadne pod 45 než mi kokoti z chaospoolu odemknou account.
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: tos dal fakt za noc ? congrats ! mozna sem se teda taky mel pokusit.. i kdyz s mejma schopnostma ..jsem rad..ze jsem rozjel MAXEe tenkrat ..s mistni pomoci :))

    Možná to začnou lidi a těžaři dumpovat ne ?..stejnej průbeh jako u MAXe ? tzn...mozna radsi prodat ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam