• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    B3DA
    B3DA --- ---
    MORPHLER: tohleto jsem přesně hledal, děkuju. zkoušel jsem v rámci čr a nic, asi teda ebay..
    B3DA
    B3DA --- ---
    otázka pro všechny co těží na desce mimo skříň: jak to zapínáte?
    resp. existuje někde takový produkt abych nemusel znásilňovat starý case o power button?
    já zatim vždycky šlusnu nožíkem příslušné piny, ale připadne mi to těžce neelegantní :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    B3DA: Čertví. Ale nemám optimistický pocit. :-(
    B3DA
    B3DA --- ---
    BORGDOG: nezasekl se tam třeba cron?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Je to čím dál lepší. Všechny ty transakce, než jsem to vypnul, jsou doteď Unconfirmed. Balance nepřibývá a ukazuje mi to hashrate, i když vůbec netěžím. Celé to vypadá jak obrovský b...l.
    B3DA
    B3DA --- ---
    koukám na to jako blázen, já mám normálně prohozený teploty u karet...
    v cgmineru zapnu gpu 0 a teplota stoupá u gpu 1.... a naopak?? a nejenom v cgmineru koukám že to ukazuje i trixx...
    potkali jste někdo tenhle vtip? (snad nebudu muset reinstalovat win...)
    B3DA
    B3DA --- ---
    no tak ta panda zatim leze nahoru spíš.. teďka sem tam poslal první deposit na zkoušku a hnedka málem na blbej coin.. ten náš je The PandaCoin??? wtf..
    jinak teda ráno s cca 600khs nscryptu se mi během prvních 15 minut po připojení podařilo 360k, pak už to šlo pomalu (za cca hodinu a půl těžení komplet 480k), když jsem to chtěl z worku přes teamview poladit tak to spadlo totál komplet s driverama v pitchy... moc to nechápu, přeinstaloval jsem drivery, restart a jedu na všem znova scrypt coiny. (samozřejmě sem musel na otočku k rigu, nevim jestli takhle na dálku ten nscrypt ještě budu chtít zkoušet, smrdí to celej den vypnutým rigem nemít to štěstí že jsem zrovna mohl..)
    jinak teda paráda, jenom škoda že jsem asi pět minut zaspal...
    MICA
    MICA --- ---
    Wow Maxcoin na 0.0038 a pool hlásí pro moje tři 280x, že se natěží 27 Maxcoinů denně. To se jako fakt dá na Maxcoinu vydělat tolik? :-O
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    BLOODRAT: vyplaci nekomu vubec? nedavno se mi podarilo u poolu, ktery byl jinak ok a jen mi neprisel email a neodpovidal, vlozit vyplatni adresu a limit pomoci editace vlastnosti readonly/disabled u zablokovanych input boxu pres inspector v browseru
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: tjn. Pořád doufám, co jinýho mi zbejvá... Hlavně mě to stě i kvůli kurzu, může to během hodiny padnout a popiči.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: vcera jsem s nim na irc neco resil a neprisel mi jako dement, tak snad to jeste vyjde
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Myslím že v tuhle chvíli nemá nouzi o e-maily.
    Kurvadrát, když už se mi jednou něco podaří tak trefím jediný scampool z deseti.
    No, ještě je šance...
    MICA
    MICA --- ---
    TOXICMAN: Hmmm fakt se to musí pouštět jen z příkazovky bez conf

    Zatim to šlape fajne
    BPB
    BPB --- ---
    MAX už na O.OO45...to by mi ani tak nevadilo.. kdyz jich paŕ držim..ale koukam, že to přilákalo i dost težařů a zvedá se dif.. jen za dnešek o desitky procent :/
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    s tim chaos poolem, majitel je na freenode.net irc jako chaosagent, tak mu muzete zkusit napsat..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: me to nejlip jede kdyz vlastne nic nenastavuju, poustim:
    ./cgminer --keccak -o stratum+tcp://max.suprnova.cc:3333 -u childintime.1 -p 1 -o stratum+tcp://erebor.dwarfpool.com:3339 -u mbu4bYT1dgYvmHsV4FujNZVar8Rw6AggHV -p 1 --failover-only -o stratum+tcp://moria.dwarfpool.com:3339 -u mbu4bYT1dgYvmHsV4FujNZVar8Rw6AggHV -p 1

    … takze karty si cgminer nejak nastavi sam, coz u mych 7970 znamena 1050 core, 1500 mem, intensity 6 a dava to 335Mh/s na kartu a 0 rejectu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MICA: mam tušení, že ten cgminer pro keccak nesnese to další nastavení karet, zkus to pustit na default
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME:

    export DISPLAY=:0
    export GPU_MAX_ALLOC_PERCENT=100
    export GPU_USE_SYNC_OBJECTS=1

    /home/mica/miners/cgminer_keccak/cgminer --keccak --config /home/mica/miners/cgminer_keccak/cfg/maxcoin.conf
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ja mam ten druhej pool, ale jako 2000 Pnd je hovno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam