• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Myslím že v tuhle chvíli nemá nouzi o e-maily.
    Kurvadrát, když už se mi jednou něco podaří tak trefím jediný scampool z deseti.
    No, ještě je šance...
    MICA
    MICA --- ---
    TOXICMAN: Hmmm fakt se to musí pouštět jen z příkazovky bez conf

    Zatim to šlape fajne
    BPB
    BPB --- ---
    MAX už na O.OO45...to by mi ani tak nevadilo.. kdyz jich paŕ držim..ale koukam, že to přilákalo i dost težařů a zvedá se dif.. jen za dnešek o desitky procent :/
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    s tim chaos poolem, majitel je na freenode.net irc jako chaosagent, tak mu muzete zkusit napsat..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: me to nejlip jede kdyz vlastne nic nenastavuju, poustim:
    ./cgminer --keccak -o stratum+tcp://max.suprnova.cc:3333 -u childintime.1 -p 1 -o stratum+tcp://erebor.dwarfpool.com:3339 -u mbu4bYT1dgYvmHsV4FujNZVar8Rw6AggHV -p 1 --failover-only -o stratum+tcp://moria.dwarfpool.com:3339 -u mbu4bYT1dgYvmHsV4FujNZVar8Rw6AggHV -p 1

    … takze karty si cgminer nejak nastavi sam, coz u mych 7970 znamena 1050 core, 1500 mem, intensity 6 a dava to 335Mh/s na kartu a 0 rejectu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MICA: mam tušení, že ten cgminer pro keccak nesnese to další nastavení karet, zkus to pustit na default
    MICA
    MICA --- ---
    CHILDINTIME:

    export DISPLAY=:0
    export GPU_MAX_ALLOC_PERCENT=100
    export GPU_USE_SYNC_OBJECTS=1

    /home/mica/miners/cgminer_keccak/cgminer --keccak --config /home/mica/miners/cgminer_keccak/cfg/maxcoin.conf
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ja mam ten druhej pool, ale jako 2000 Pnd je hovno.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MICA: poustis cgminer --keccak ?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Vypínám chaospool. Tohle vypadá špatně... možná jsem se radoval předčasně. :-(
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    OTAVA: také asi budu držet 2 týdny cca ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIKE23: ja drzim, pod 300 nejdu :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Začal očekávaný výprodej DOGE ... jeho cena trochu padá:(
    MICA
    MICA --- ---
    Máte někdo zkušenosti s rozbíhání keccaku na linuxu/Ubundu 12 a na 280x? Vyhazuje mi to 100% HW chyb Config co používám http://puu.sh/6VKti/356390c455.txt
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Hlásím že mince jsem z Chaospoolu ještě nedostal, na emaily nereagujou postižených je víc a lidé začínají na fóru skuhrat že je to scampool, tak doufám že jsou to jen technický problémy a ještě to dobře dopadne...kurvafix. Byl bych docela nasranej.
    BPB
    BPB --- ---
    TOXICMAN: ja teda pamatuju o neco vic coinů už...ale byla to paráda..minulej rok, zlaty časy Fontasovejch pump !
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    je to džungle coinů a lidi skáčou od jednoho k druhýmu...
    pamatujete na pumpy, kdy se na btc-e vybíralo mezi 5 coiny? :)
    BPB
    BPB --- ---
    maly upozornění..zase se to hybe u MAXEe směrem nahoru! a zveda se objem (mcxnow)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: mno jo, kocek je na svete plno a zadna nebyla moc nikm podporovana, ta panada a Max se zda maji nejaky zaklady.

    Jinak konecne se to utrho a mam tam asi 2 k Pand, tak snad to do vecera da aspon tu desitku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam