• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    B3DA
    B3DA --- ---
    XCHAOS: troll jede už 3 dny.. https://bitcointalk.org/index.php?topic=452810.0
    mě se v tomhle ohledu hodně líbil nápad SmartCoinu - prvních 999 bloků s odměnou 1, pak už normálně (myslim 64). Než se začne doopravdy těžit tak je diff na nějakém normálním čísle. To libově řeší instamining (i když v tu dobu ještě neměli KGW a diff se měnila po x blocích..) Co se premine týče, pokud je v rozumném rozsahu vzhledem k maximálnímu počtu coinů, je transparentně uložen (link do blocku v OP) a jde na podporu mince v začátku (faucety, bounties, giveaways...), osobně s tím nemám problém.
    Pokud jde o novou Pandu, nějak se mi nechce investovat kwh do něčeho co je tu 3. se stejným jménem a grafikou, přestože je to scrypt a no premine a beware-of-wolong a jánevimco ještě. Minulá Panda mi udělala radost a u toho chci zůstat :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Kdy je start?

    Mimochodem, co RocketCoin? Oni to stornovali?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    [ANN]▬►►[CRA] ★★★CryptoApples★★★▬►►RE-LAUNCH 16.2. 8pm UTC◄►KGW◄►WALLET 8.5.2◄◄▬
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=457078.0

    Co si myslíte o jabkách? Skusíme rubat první hodinu? :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    B3DA: trollcoin startuje snad až 22.2., ne? já uvažuju si to nainstalovat, z legrace :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN:
    B3DA: mě zaujaly zmínky o "no premine". když o tom přemýšlím, tak altcoin, který by si získal mojí důvěru, by byl ten, který by na začátku měl hodně malou akumulaci preminovaných coinů.... v podstatě něco jako hodně velkou počáteční složitost a hodně pomalý nárůst mincí v oběhu... problém je, jak dosáhnout toho, aby nějaký altcoin provozovalo fakt hodně nodů už v době, kdy bude premine zanedbatelný (nebo naopak malá složitost - ale taky malá odměna za blok?)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Jo no, ale asi je rozumné se tím neužírat, stabilněji z toho nevyrazím víc jak říkáš a nevím, kolik bych z těch karet vyrazil navíc Mh/s, kdybych jel na obvyklých 1250W a kolik by to přihodilo Maxcoinů denně...už takhle mám při současném kurzu cca dvojnásobnou výtěžnost oproti middlecoinu (0.06BTC/den) - plus nižší spotřebu beru jako třešinku na dortu.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: protoze z tech karet nedostavas maximum co umi, ale keccak miner kterym by slo rozume ladit mem a core clock a intesitu zaroven a nepadalo nemam
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Dneska jsem mrknul na ukazatel spotřeby - 1100W - a rád vám dávám vědět, že těžba Maxe vykazuje o 150W menší spotřebu elektřiny oproti litecoinu, middlecoinu a scrypt měnám obecně.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    BORGDOG: Pekne mystic-zoo teda mas ;)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ON_SLM: Taky nestojí 5usd...a není powered :o)
    Fakt že kvalitněji to vypadá, ale dát 2,5k za čtyři risery z Alzy namísto 550,- včetně poštovného z Číny, hmm...tam už se rovnítko kvalita sv kvantita láme :o)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak, lycancoin spuštěn. Už mám pandy, včely, koťata, teď ještě vlkodlaci. Buduji pěkný kryptozvěřinec, zdá se mi. :-)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    OTAVA: jsi Out of sync. Sosni si zbytek chainu.
    Jestli se ti penezenka nechce pripojit, dej si nody do konfiguraku (snad nemas firewall a blokaci portu).
    Nepotvrzeny = jako na ucte to mas, je to ceka az bude vic bloku aby to bylo jakoby "jisty" ze je fakt mas. Ale klidne s nima uz operuj.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUMLES: podle toho ze to pise ze posledni block to ma pred 14 hodinama a nemeni se to. doke neni zadnej progress bar
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    OTAVA: kdyz se podivas na block exporer podle svy adresy tak to celkovy mnozstvi vidis ok?
    podle ceho poznavas, ze nic nedela? podle toho tooltipu je videt, ze stahuje, ale to neznamena, ze musi jet na 100% cpu (tezit)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    mam dotaz - poslal jsem si vetsi mnozstvi moonu do penezenky.

    Moony dorazily, jsou jako uncnfirmed. penezenka ma asi 8 connection do networku, ale pise ze je out of sync a nic nedela ...

    muzu to mit pusteny jak dlouho chci a nic

    prikladam screenshot

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ON_SLM: Zajímavé. Ale Asrock jako značka má dobré reference...
    ON_SLM
    ON_SLM --- ---
    nekdo zkusenosti s timhle? http://www.alza.cz/asrock-btc-pro-kit-d528990.htm

    jako vypada to kvalitneji nez ta klasika tady, ale vzhled casto klame :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Teď spadl bitcointalk... kruci!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Dáme si repete? :-D
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    B3DA: co je to za klauni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam