• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    suchcoins.com
    MICA
    MICA --- ---
    TOXICMAN: dogeu.nut2pools.com, chvilku jsem těžil na fast-pool.com a ty svině to nějak šmelej evidentně
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ja na multipool.us
    B3DA
    B3DA --- ---
    na ltc a myslím i doge má teď největší podíl sítě coinotron.
    JTCS
    JTCS --- ---
    Já psa jedu na http://doge.hashfaster.com . 1% fee, minimální poplatky za výběry :) Pool stabilní, už tu s kratšími přestávkami kopu skoro dva měsíce. Akorát ho dneska z nějakýho důvodu DDOSujou, a nefungoval chvíli web. Pokud máte někdo s hashfasterem negativní zkušenosti, písněte, ať se taky nespálím, ale zatím nemám důvod měnit.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: A co https://ghash.io ?
    Zkušenosti s Doge tam teda nemám, kopu tam LTC, ale je to jeden z největších a nejstabilnějších poolů ever.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    kde kopete doge, aby to padalo?
    dogehouse nějak přestal fungovat
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    tezil nekdo POT ma hasfast.de? natezil jsem tam minimalne 350 POT (minimapne proto, ze pak mi vypli a nasledne smazali staty) a nedostal vyplacene ani minci. Reakce na maily velmi mizerne, a vlastne nemam ted ani vypisy ze bych tam neco natezil...
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    ORIEN: nevím ja kolika budu prodávat, ale zkusím vychytat bublinu při spuštění na mintpalu a pak možná koupit níž.
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    Jen teoreticky, na kolika plánujete prodávat? Já zatím zvažuju okolo 0,0018-0,0019
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    Tak CAI zmizel z hlasovací možnosti na mintpal. Takže co nevidět bude zařazen do seznamu. Jupí!
    B3DA
    B3DA --- ---
    toto leze
    https://www.mintpal.com/market/BC/BTC
    a čim víc lidí bude těžit na poolu tím víc to poleze. ta bublinka jede cca od přidání blackcoin multipoolu do poolpickeru. snad to chvíli vydrží :))
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    E2E4: beztak nějaká černota ;)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Ctj bc ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ok, přepnul jsem na bc pool..
    za tu včerejší šichtu to ukazuje 12.76bc/mhs/den
    s dnešní cenou bc je to 0.01btc/mhs/den, kdybych to dumpoval. když se pěkně postavim do fronty nahoru, mám jistotu že pool to nakoupí na zítřejší výplaty atd.. než někteří co to drží nevydrží a začnou to dumpovat ve velkym.. na nějaký úrovni to pool zpomalí a otočí nahoru.
    aaand I'm in.. (for a while...) :)
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    Ta alt scéna se dnes naprosto zbláznila. Pump střídá pump, bc skoro na měsíci. Kolik může dnes být zisk mintpalu? :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    tak jsem se těšil jak mi bude bc stakovat a (možná) se můžu těšit za ~15k dní :)
    a koukám že už se to tu řešilo.. to je fakt trotl systém, whales stakujou ob den, předpokládám :)
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    ORIEN: nabizeli to v jejich vlakne normalne pred startem. Mmch CAI jde dnes asi uz konecne na Mintpal.
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    ENAPAY: Kde jsi kupoval IPA?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ORIEN: cai jsem jel na startu a pak ještě chvíli a něco málo držim. čekal jsem o něco větší hype ale jinak asi good, líbila se mi ta vyladěnost, mincí tak akorát.. pravda že poslední dobou nestíhám moc kontrolovat dění kolem.
    stejně, co má nebo nemá potenciál uvidíme po staru btc ze dna, imho už brzy. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam